2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono bendruomenių sporto – meno šventė ,,Alksniupiai – 2021“Spausdinimo versija

Alksniupiuose suorganizuotoje sporto ir meno šventėje sportininkai iš viso Radviliškio rajono varžėsi sporto varžybose, o meno mėgėjų kolektyvai linksmino į šventę susirinkusius alksniupiškius ir svečius.

Tinklinis, krepšinis „3x3“, rankų lenkimas, smiginis, stalo tenisas, nuotolinės, komandinės šaškių varžybos, linksmosios rungtys, batutas, maudynės putose, kūrybiškumo erdvė, o visa tai – dainų ir muzikos fone – tokia sporto ir meno šventė sujudino Alksniupius. Rugsėjo 11-ąją, ankstyvą šeštadienio rytą, į Alksniupius susirinko sporto entuziastai iš Grinkiškio, Radviliškio, Šeduvos, Pociūnų, Baisogalos ir kitų rajono vietovių ir meno kolektyvai iš Radviliškio, Kutiškių, Šiaulėnų, Šeduvos, Aukštelkų, Šniūraičių.

Šventės dalyvius, svečius ir organizatorius pasveikino į renginį atvykęs Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis. Jis pasidžiaugė  šventės organizatorių iniciatyvomis, entuziazmu ir gražėjančiais Alksniupiais. Šventėje apsilankė ir LSKA „Nemunas“ pirmininkas Evaldas Martinka.

Kol sportininkai savo jėgas bandė  sporto aikštelėse, scenoje vienas kitą keitė ir  gerą nuotaiką skleidė rajono meno saviraiškos kolektyvai ir atlikėjai: Mindaugas Siriūnas (Alksniupiai), Radviliškio aklųjų ir silpnaregių draugijos kolektyvas „Pasagėlė“, Kutiškių daugiafunkcio centro ansamblis „Vėtrungė“ (vad. Roma Apšegienė), Šiaulėnų kultūros namų atlikėjai (vad. Kęstutis Norys), Šeduvos kultūros ir amatų centro duetas Evelina Stalgienė ir Aldona Daukšienė, Aukštelkų kultūros namų merginų vokalinė grupė VIJA (vad. Inesa Alšauskienė), Šniuraičių pramogų ir šokių salės mišrus ansamblis „Bendraminčiai“ (vad. Audronė Motiejūnienė).

 

Sporto varžybų nugalėtojai ir visi šventės dalyviai apdovanoti taurėmis, medaliais ir dovanomis, vaišinti Onutės Šiupinienės, Dalios Jonutienės, Vidos jakavičienės keptais pyragais. Jauniesiems linksmųjų rungčių nugalėtojams dovanėles įsteigė VO ,,Kaimo bendruomenė – Draugas“.

 

Sklandžią šventę užtikrino Alksniupių jaunimas, savanoriai: Viltė Klausaitė, Klaudija Skredenytė, Gintarė Jurgaitytė, Ema Šereivaitė, Dominykas Venslavičius, Titas Baginas, Nedas Milinavičius.

Šventę organizavo Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“, Šeduvos kultūros ir amatų centro Alksniupių kultūros namai, Alksniupių pagrindinė mokykla, VO „Kaimo bendruomenė-Draugas“

Laimos Didžbalienės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)