2021 m. gruodžio 6 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės meras lankėsi Baisogalos Komaro dvare įsikūrusiame LSMU gyvulininkystės instituteSpausdinimo versija

Liepos 27 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis ir Žemės ūkio skyriaus vedėjas A. Juozapavičius  lankėsi Baisogalos Komaro dvare įsikūrusiame Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvulininkystės institute. Vizito metu aptarti šiuo metu institute vykdomi moksliniai projektai, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų srities moksliniai tyrimai, kurie yra labai svarbūs gyvulininkystės šakos plėtrai.

Be to, meras V. Simelis su Gyvulininkystės instituto direktore V. Juškiene kalbėjosi ir apie paruoštus dvaro arklidės, ratinės ir oranžerijos restauravimo projektus, kurių įgyvendinimui šiuo metu ieškoma lėšų.

V. Simelis pasidžiaugė, kad Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Gyvulininkystės institutas savo veiklą vykdo viename gražiausių ir didžiausių šiaurės Lietuvoje esančių Komarų giminės dvarų. Instituto veikla lemia vienos iš žemės ūkio šakų – gyvulininkystės – vystymąsi, o kadaise  ir dvaro šeimininkas V. Komaras buvo vienas pažangiausių ūkininkų Lietuvoje. Džiugu ir tai, jog Baisogalos dvaro pastatai prižiūrimi ir restauruojami, lankomi turistų.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)