2022 m. sausio 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Prisijunkite prie akcijos „#AšPats. Keičiu aplinką keisdamasis“Spausdinimo versija

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras kviečia prisijungti prie Europos atliekų mažinimo savaitės kampanijos renginių ir lapkričio 22–28 dienomis Šiaulių regiono gyventojus, įmonių darbuotojus, bendruomenes ir kitus tvaraus gyvenimo šalininkus dalyvauti nebenaudojamų daiktų keitimosi akcijoje „#AšPats. Keičiu aplinką keisdamasis“.

Akcija siekiama padrąsinti gyventojus dalytis vietą užimančiais nebenaudojamais daiktais, kurie atgytų naujam gyvenimui ir suteiktų kitam asmeniui džiaugsmo. Toks paprastas ir papildomų išlaidų nereikalaujantis žingsnis taupytų gamtos išteklius, mažintų išmetamų teršalų kiekį daiktus gaminant ar transportuojant, socialiai suartintų žmones ir švarintų aplinką.

Visų bendradarbiavimas šioje akcijoje – itin svarbus, todėl KVIEČIAME:

  • Šiaulių regiono savivaldybių teritorijose veikiančias ugdymo įstaigas, įmones, seniūnijas, bendruomenes ar tiesiog pavienius gyventojus vienytis ir individualiai surinktus nebenaudojamus daiktus pristatyti į kiekvienos savivaldybės teritorijoje veikiančią bendruomeninę daiktų dalijimosi stotelę „DAIKTŲ KIEMAS“.
  • TIK AKCIJOS metu nebenaudojamus daiktus, kuriuos norite dovanoti, galite fotografuoti ir nuotraukas skelbti facebook paskyroje* „Daiktų kiemas“, tokiu būdu padėdami rasti vienišiems daiktams naujus namus neišeidami iš namų. O gal kažko trūkstate ar ieškote? Tuomet informuokite –
    https://www.facebook.com/groups/286787582682113!

* Prie nuotraukos prašome nurodyti miestą, kuriame daiktas yra. Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pasilieka teisę trinti Facebook paskyroje „Daiktų kiemas“ patalpintas nekokybiškas nuotraukas ar neetiškus komentarus be atskiro įspėjimo.
Akcijos metu dovanotus daiktus pardavinėti – neetiška ir amoralu, būkime bendruomeniški.

Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)