2021 m. kovo 5 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija apie kelių ir gatvių valymo darbus Radviliškio rajoneSpausdinimo versija

Visi, pasiilgę žiemos, pramogauja, o kelininkams snygis ir pūgos pranašauja rimtus iššūkius – intensyvus darbas dar tik prieš akis.

Radviliškio mieste ir Aukštelkų seniūnijoje kelius ir gatves valys UAB „Ecoservice projektai“. Pasak seniūnės Almos Kubilinskienės, pirmą kartą šiais metais keliai ir gatvės Aukštelkų seniūnijoje valytos sausio 9 dieną. Valytos Aukštelkų, Kalnelio Gražionių gatvės, pagrindinės kaimų gatvės ir per seniūniją einantys svarbesni keliai.

Pasak seniūno Ernesto Mončausko, Radviliškio miesto seniūnija turi dar ir savo technikos, kuria valo pėsčiųjų takus, aikštes, šaligatvius. Atsiradus poreikiui valyti daugiabučių namų kiemus, apie tai daugiabučių namų gyventojai bus informuotai atskirais pranešimais, kad iš kiemų būtų laiku patrauktos transporto priemonės.

Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo seniūnijose kelius ir gatves valys A. Gaidžiūno įmonė „Auridana“. Šaukoto seniūnijoje – UAB „Gerista“, Radviliškio, Šiaulėnų ir Tyrulių seniūnijose – UAB „Limega“. Šiaulėnuose šaligatviai jau valyti, per miestelį eina regioninis kelias, tad jį prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padalinys Radviliškyje. Baisogalos, Šeduvos, Pakalniškių, Sidabravo, Radviliškio ir Tyrulių seniūnijose keliai ir gatvės dar nebuvo valyti, nebuvo poreikio. Kelių valymo darbus planuojama pradėti atsižvelgiant į oro sąlygas, greičiausiai artimiausiu metu. Valymo įmonės yra pasirengusios vykdyti darbus.

Skėmių ir Grinkiškio seniūnijose kelius ir gatves valo UAB „Baisogalos statyba“. Į Skėmių seniūnijos kelius technika jau važiavo sausio 11 dieną. Nuvalyti du užpustyti keliai, vedantys Skomaičius ir Skomaičiukus, Pociūnėlių ir Skėmių gatvės. Grinkiškio seniūnija sausio 11 dieną jau valė Kairėnų, Vaitiekūnų, Juodelių, Šašių kaimų, Grinkiškio miestelio gatves, sniegas valytas ir nuo kelių, vedančių į šiuos kaimus. Pasak Grinkiškio seniūnės Giedrės Bložienės, dabar įdėmiai stebimos oro sąlygos.

Kelių ir gatvių valymą seniūnijose koordinuoja seniūnai. Kreipkitės, pagelbės. Seniūnijų kontaktai.

Valstybinės reikšmės kelių priežiūrą visoje Lietuvoje koordinuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie LR susisiekimo ministerijos, kelius prižiūri AB „Kelių priežiūra“ padaliniai rajonuose.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)