2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Artėjant Mirusiųjų pagerbimo dienai, pagerbtas Lietuvos kariuomenės savanorių, partizanų, tremtinių atminimasSpausdinimo versija

Artėjant Mirusiųjų pagerbimo dienai, Radviliškio rajono seniūnijų atstovai, kultūros darbuotojai, aktyvūs piliečiai pagerbė Lietuvos kariuomenės savanorių, partizanų, tremtinių, žuvusių už Lietuvos laisvę, atminimą, aplankė jų kapus, uždegė atminimo žvakeles, prisiminė jų nuveiktus darbus Lietuvos labui.

Žvakelės uždegtos ir atminimo puokštelės padėtos ant visame Radviliškio rajone esančių kovotojų už Lietuvą, jos laisvę kapų.

Radviliškio miesto senosiose kapinėse pagerbtas pirmųjų Lietuvos kariuomenės karių savanorių, kritusių kovose prieš bermontininkus, Jono Jaramino ir Gracijono Sakalausko atminimas, žvakelės uždegtos ir ant kitų šiose kovose žuvusių savanorių amžino poilsio vietų. Senosiose Radviliškio miesto kapinėse aplankytas ir trijų partizanų tėvo, partizanų ryšininko, nušauto einant pranešti partizanų būriui apie gresiantį pavojų, Vincento Šniuolio kapas.

Naujosiose Radviliškio miesto kapinėse žvakutės uždegtos ir gėlės padėtos ant partizaninio pasipriešinimo kovų dalyvių bendro kapo, ant majoro Izidoriaus Pucevičiaus kapo.

Žvakelės uždegtos ir prie Sąjūdžio dalyvių, kovojusių ir žuvusių už Lietuvos laisvę 1944-1954 metais, palaikų išniekinimo vietos Radviliškio miesto centre, prie Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčios esančios Trijų kryžių kompozicijos, skirtos atminti tremtiniams, amžinojo poilsio atgulusiems ne gimtojoje žemėje, o toli nuo jos.

Baisogalos seniūnijos ir Baisogalos kultūros centro darbuotojai aplankė Lietuvos savanorių ir perlaidotų partizanų kapus Baisogaloje, Aukštelkų seniūnijoje kultūros darbuotojai su Aukštelkų jaunimu aplankė ir sutvarkė seniūnijoje esančius kapelius, Partizanų atminimo paminklus Kauliniuose ir Aukštelkuose. Lietuvos labui dirbusių ir gyvenusių laisvės dvasia žmonių kapai sutvarkyti visose seniūnijose.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)