2021 m. gegužės 7 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio lopšelyje darželyje – nuotolinis olimpinis festivalisSpausdinimo versija

Kovo mėnesį Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ kvietė Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų, ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinius ir pedagogus prisijungti prie kasmetinio įstaigos organizuojamo olimpinio festivalio „Žaidimų fiesta“. Drauge su festivalio partneriais, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriumi, šio festivalio metu skatinome didinti vaikų fizinį aktyvumą, populiarinti olimpines idėjas bei formuoti teigiamą požiūrį į sportą.

Apmaudu, jog negalėjome susitikti ir sportuoti visi drauge, tačiau džiaugiamės, jog pavyko suburti šaunią bendraminčių komandą iš Kėdainių lopšelio-darželio „Vaikystė“, Vilniaus lopšelių-darželių „Žilvitis“, „Gluosnis“, Kauno lopšelių-darželių „Rasytė“, „Vaidilutė“, „Žilvitis“, Šakių lopšelio-darželio „Berželis“, Tauragės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Spindulėlis“, Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“, Baisogalos mokyklos-darželio, Radviliškio rajono Šeduvos lopšelio-darželio, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“.

Mažųjų sportininkų komandos savo trumpuose vaizdo filmuose pristatė komandų skanduotes, šūkius bei atliko specialias organizatorių parengtas užduotis. Savo jėgas vaikai išbandė šešiose sportinėse užduotyse, kurių metu lavino judėjimo (bėgimo, nešimo, ropojimo, pusiausvyros išlaikymo, šokimo per kliūtis ir kt.) ir intelektinius įgūdžius (dėmesio sutelkimas, pasitikėjimas savo jėgomis ir kt.).

Nuoširdžiai dėkojame visiems olimpinio festivalio „Žaidimų fiesta“ dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir vaikų fizinio aktyvumo skatinimą. Iki kitų susitikimų!

Jolanta Terminienė,
Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ judesio korekcijos mokytoja metodininkė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)