2021 m. gruodžio 1 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybei – aštuntoji „Auksinė krivūlė“Spausdinimo versija

Spalio 19 d. Vilniuje, Nacionaliniame dramos teatre vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos tradiciniame, šešioliktą kartą organizuotame „Auksinių krivūlių“ įteikimo vakare šiuo apdovanojimu įvertintas Radviliškio rajono savivaldybės darbas viešųjų finansų valdymo srityje.

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimui už savivaldos finansinio savarankiškumo pavyzdį pandemijos akivaizdoje Radviliškio rajono savivaldybę pateikė LR Finansų ministerija.

„Auksinę krivūlę“, sukurtą skulptoriaus Ramūno Almino, Radviliškio rajono savivaldybės merui Vytautui Simeliui įteikė LR finansų ministrė Gintarė Skaistė.

„Finansų ministerija yra toks visų nemėgstamas objektas, kuriam visi turi priekaištų, nes visiems visko yra per mažai, o mokesčiai visada yra per dideli. Tas ryšys, kurį jaučiu su savivalda, yra stiprus. Manau, kad visus nesusipratimus galima išsiaiškinti, savarankiškumą padidinti ir kalbėti apie tai, kaip galima bendradarbiauti. Aš labai mėgstu tokias savivaldybes, kurios atsakingai planuoja, skaičiuoja ir savo planus įgyvendina, todėl norėčiau šį apdovanojimą skirti šiai savivaldybei, kuri, man atrodo, būtent šį finansinio savarankiškumo principą įgyvendina tikrai efektyviai, produktyviai, ir tikiuosi, kad tas tęsis ir toliau, todėl norėčiau pakviesti atsiimti šį apdovanojimą Radviliškio rajono savivaldybę“, – sakė ji.

„Toks apdovanojimas Radviliškiui yra didelė garbė, bet, ko gero, aš mažiausiai prie jo prisidėjau, kadangi esu ne jauniausiais, bet naujausias meras Lietuvoje, nes dar nėra nė pusmečio, kaip dirbu. Čia yra nuopelnas mūsų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos, administracijos, būtent jie šią nominaciją iškovojo. Aš didžiuojuosi jais ir manau, kad pinigus išleisti proto nereikia, bet protingai išleisti ir racionaliai juos panaudoti jo šiek tiek reikia. Ačiū už gerą įvertinimą “, – atsiimdamas apdovanojimą sakė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis.

„Labai džiaugiuosi šiuo garbingu įvertinimu ir Finansų ministerijos įsteigta nominacija. Tiems, kas vieniems atrodo kaip neūkiškumas, kitiems yra pavyzdys, kaip tvarkyti savo finansus. Savivaldai reikia mokėti gyventi mokant žvelgti į priekį, skaičiuojant, planuojant, racionaliai dalijant ir panaudojant turimas lėšas, ypač šiais sudėtingais pandemijos laikais. Šis apdovanojimas – įrodymas, kad tvarkydami savivaldybės biudžetą, viešuosius finansus, einame teisinga linkme. Ačiū savivaldybės administracijos Finansų skyriaus ir Buhalterinės apskaitos skyriaus darbuotojams už didžiulį jų indėlį šioje srityje“, – sakė Jolanta Margaitienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, kalbėdama apie šį garbingą apdovanojimą tokioje svarbioje srityje kaip viešieji finansai.

Savivaldybių atstovus, laureatus Vietos savivaldos dienos proga pasveikino Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda, Lietuvos Respublikos Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, LR Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius.

Į šventinę šešioliktąją „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų ceremoniją Nacionaliniame dramos teatre susirinkusiems laureatams, Lietuvos savivaldos atstovams, kitiems ceremonijos dalyviams koncertavo Eurovizijoje Lietuvai atstovavusi grupė „THE ROOP“.

Radviliškio rajono savivaldybės istorijoje – jau aštuonios „Auksinės krivūlės“:
2006 metais – už geležinkelių tradicijų puoselėjimą LR susisiekimo ministerijos teikimu.
2008 metais – už sėkmingą kultūrinio objekto pritaikymą turizmo reikmėms LR ūkio ministerijos teikimu.
2009 metais – už nuoširdų bendradarbiavimą ir karybos paveldo puoselėjimą Lietuvos savivaldybių asociacijos ir LR krašto apsaugos ministerijos teikimu.
2011 metais:

  • už teisingas permainas šilumos ūkyje – LR energetikos ministerijos teikimu;
  • už kultūros puoselėjimą – LR kultūros ministerijos teikimu;
  • už tautos istorinės atminties saugojimą ir puoselėjimą – LR žemės ūkio ministerijos teikimu.

2020 metais – už glaudų bendradarbiavimą LR krašto apsaugos ministerijos teikimu.
2021 metais – už savivaldos finansinio savarankiškumo pavyzdį pandemijos akivaizdoje LR finansų ministerijos teikimu.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Lietuvos savivaldybių asociacijos nuotraukos

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)