2021 m. spalio 24 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Diskusija: kompleksinės paslaugos VYRAMS, išgyvenantiems emocines ir psichologines krizesSpausdinimo versija

Raseinių krizių centras, siekdamas kokybiškesnio, glaudesnio ir rezultatyvesnio bendradarbiavimo tarp įstaigų teikiančių socialines paslaugas, rugsėjo 10 d. organizavo apskritojo stalo diskusiją nuotoliniu būdu.

Apskrito stalo diskusijoje dalyvavo: Marija Motiejūnienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, Rasa Miškinienė, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja, Radviliškio rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos narė; Rita Pranė Vilimaitė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė; Vilma Banevičienė, Dovilė Tvarijonaitė, Lietuvos probacijos tarnyba, Šiaulių regiono skyrius, Radviliškis; Vilma Tikuišienė ir Jūratė Gudienė, Radviliškio pagalbos šeimai centras ir kt. institucijos, kurioms yra aktuali ši problema. 

Raseinių krizių centro direktorė Asta Montvydienė pristatė įgyvendinamą Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Kompleksinės paslaugos vyrams telefonu (nuotoliniu būdu), išgyvenantiems emocines ir psichologines krizes“, kurio tikslas – teikti kompleksinę (psichologo, socialinio darbuotojo-konsultanto, teisininko) pagalbą telefonu (nuotoliniu būdu), skirtą padėti vyrams, esantiems sudėtingoje psichologinėje situacijoje dėl ekonominių, socialinių ar asmeninių sunkumų, išgyvenantiems emocines ir (arba) psichologines krizes, įskaitant savižudybės, smurto, priklausomybių riziką. Jau antri metai glaudžiai bendradarbiaujame su probacijos skyriumi, džiaugiamės galėdami teikti paslaugas VYRAMS.

Apskritojo stalo diskusijos dalyviai dėkojo už bendradarbiavimą, pasidalino savo pastebėjimais apie pagalbos teikimo galimybes ir tobulintinas sritis, išsakė ateities lūkesčius.

Raseinių krizių centras siūlo NEMOKAMĄ kompleksinę (psichologo, teisininko, socialinio darbuotojo-konsultanto, priklausomybių konsultanto) pagalbą VYRAMS nuotoliniu būdu, jei turi asmeninių sunkumų, išgyvena krizę, galvoja apie savižudybę, smurtauja, turi priklausomybių ir t.t..  

Leisk TAU padėti!

Kompleksinė (psichologo, socialinio darbuotojo, priklausomybių konsultanto, teisininko) pagalba vyrams Raseinių, Kelmės, Šiaulių, Radviliškio, Joniškio, Pakruojo, Telšių, Mažeikių, Tauragės rajonuose teikiama ir (ar) koordinuojama telefonu 8 670 70 303 ir 8 428 52177.

Asta Montvydienė, Raseinių krizių centro direktorė / psichologė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)