2020 m. birželio 5 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aš labai myliu LietuvąSpausdinimo versija

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, jos garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir ateities šauklys. Šiemet šią ypatingą jubiliejinę šventę Vinco Kudirkos progimnazija pasitiko surengdama renginius, skatinančius patriotinius jausmus, atsakingumą savo šaliai, artimui, istorijai, kalbai.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventei pradinukai ruošėsi gamindami vėjo malūnėlius – augimo ir laisvės simbolius. Klasėse vyko pokalbiai, eilėraščių ir kryžiažodžių konkursai, skirti trisdešimtmečio jubiliejui paminėti. Vidurdienį mokyklos kieme pražydo trispalvis „Laisvės žiedas“ ir galingai skambėjo brangiausias žodis- Lietuva.

5-8 klasių mokiniai dalyvavo patriotinės dainos konkurso „Aš labai myliu Lietuvą“ finaliniame etape. Konkurso dalyvius chorų ir solistų kategorijose vertino kompetentinga komisija: R. Apščiagienė – Muzikos mokyklos mokytoja, E. Vaikasas – Lizdeikos gimnazijos muzikos mokytojas, V. Ulys – buvęs V. Kudirkos progimnazijos mokinys, Lizdeikos gimnazijos gimnazistas, G. Varanavičiūtė – V. Kudirkos progimnazijos muzikos mokytoja, I. Prokofijovienė – V. Kudirkos progimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui. Vertinant dalyvius buvo atsižvelgiama į profesionalumą, sceninį įvaizdį ir kultūringumą, vokalinius gebėjimus, chorų masiškumą.

Chorų kategorijoje nugalėtojais tapo 6c klasė, padėkos raštais apdovanotos 5c, 7b ir 8c klasės. Geriausia soliste išrinkta Smiltė Kadžiulytė 6c, padėkos raštais apdovanoti Bronius Juzukonis 5b, Kotryna Stičkobaraitė 7a, Urtė Japkevičiūtė 8a.

 

Kovo 11-oji – tai mūsų ateities skrydis, kurio sėkmė priklauso tik nuo mūsų pačių. Ši diena ypatingai svarbus pamatas tikėjimui, kūrybai, darbui, gyvenimui, kad neapviltume savęs, protėvių, puoselėjusių lietuvių kalbą, papročius ir tradicijas. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame gyvų tradicijų bendruomenė.

Vinco Kudirkos progimnazijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)