Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Aukštelkuose skambiai išlydėta vasaraSpausdinimo versija

Gražią paskutinę kalendorinės vasaros dieną rugpjūčio 31 d. Aukštelkuose vyko vyrų 2X2 paplūdimio tinklinio turnyras, skirtas vasaros pabaigai pažymėti. Turnyre dalyvavo šešios komandos iš Aukštelkų bei Radviliškio. Geriausiai sekėsi komandai „Mes“ svečių komanda laimėjo visus susitikimus ir užtikrintai iškovojo I vietą, antrąją vietą užėmė taip pat svečių komanda iš Radviliškio „Taurė“. Trečiąją vietą iškovojo vietinių aukštelkiškių komanda, kuri atstovavo ir Oro gynybos batalionui.

Radviliškio rajono švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus metodininkas ir tinklinio varžybų organizatorius Andrius Grabauskas padėkojo visiems dalyvavusiems ir tikisi, kad šis turnyras taps tradicinis, kiekvienais metais sukvies vis daugiau komandų iš viso rajono ar net ir iš toliau.

Oficiali Šeimų vasaros uždarymo šventės dalis prasidėjo 18 val. prie Aukštelkų ežero.

Šventės pradžią vainikavo Aukštelkų ikimokyklinio ir priešmokyklinio  ugdymo skyriaus mokytojų, mokinių eisena ir Aukštelkų seniūnijos seniūnės Almos Kubilinskienės sveikinimas visiems šventės dalyviams bei mokiniams artėjančių mokslo, žinių dienos proga.

Renginio dalyviai mėgavosi nemokamų pramogų įvairove: galėjo jodinėti žirgais, vaikai šokinėti ant batuto, skanauti cukrinės vatos, piešti ir žaisti.

Į Aukštelkų seniūnijos ir Aukštelkų bendruomenės organizuojamą vasaros pabaigtuves atvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgos – Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė KASP. Jie paruošė programą, įvairias rungtis ir pristatė savo karinę techniką, ginklus.

Visi galėjo dalyvauti nuotaikingame konkurse „Mis gyvūnas 2019“. Šventėje skambėjo kraštietės Godos Šikšnytės, roko grupės „Ratai“, grupės „VIP“ ir muzikantų iš Rozalimo Rolando Sereikos ir Egidijaus Impolio atliekama muzika.

Šeimų vasaros uždarymo šventės vakarą nušvietė spalvingas laužas.