2020 m. vasario 22 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui perkami gyvenamosios paskirties būstai. Kviečiame teikti pasiūlymusSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės administracija Bendruomeninių vaikų globos namų steigimui, naudojant Europos Sąjungos fondų lėšas, skelbiamų derybų būdu perka gyvenamosios paskirties namus su gyvenamosios paskirties žemės sklypais ir gyvenamosios paskirties butą.

Perkami būstai:

1. Vienas 1 aukšto gyvenamosios paskirties namas (112–135 kv. m), ne mažiau 4 kambarių (kambarys negali būti mažesnis kaip 12 kv. m), su nedidesniu kaip 20 a gyvenamosios paskirties žemės sklypu Radviliškio rajono Šeduvos m., Baisogalos mstl., Aukštelkų k., Alksniupių k., Sidabravo mstl., Grinkiškio mstl., Šiaulėnų mstl., Pakalniškių k.

2. Vienas 1-2 aukštų gyvenamosios paskirties namas (112–135 kv. m), ne mažiau 4 kambarių (kambarys negali būti mažesnis kaip 12 kv. m), su nedidesniais kaip 20 a gyvenamosios paskirties žemės sklypais Radviliškio rajono Šeduvos m., Baisogalos mstl., Aukštelkų k., Alksniupių k., Sidabravo mstl., Grinkiškio mstl., Šiaulėnų mstl., Pakalniškių k.

3. Vienas 1-2 aukštų gyvenamosios paskirties namas (135–165 kv. m), ne mažiau 4 kambarių (kambarys negali būti mažesnis kaip 12 kv. m), su nedidesniais kaip 20 a gyvenamosios paskirties žemės sklypais Radviliškio rajono Šeduvos m., Baisogalos mstl., Aukštelkų k., Alksniupių k., Sidabravo mstl., Grinkiškio mstl., Šiaulėnų mstl., Pakalniškių k.

4. Vienas 1-2 aukštų gyvenamosios paskirties namas (165–195 kv. m), ne mažiau 4 kambarių (kambarys negali būti mažesnis kaip 12 kv. m), su nedidesniais kaip 20 a gyvenamosios paskirties žemės sklypais Radviliškio rajono Šeduvos m., Baisogalos mstl., Aukštelkų k., Alksniupių k., Sidabravo mstl., Grinkiškio mstl., Šiaulėnų mstl., Pakalniškių k.

5. Vienas gyvenamosios paskirties butas (112–135 kv. m), ne mažiau 4 kambarių (kambarys negali būti mažesnis kaip 12 kv. m) Radviliškio rajono savivaldybės Radviliškio m., Šeduvos m., Baisogalos mstl., Aukštelkų k., Raudondvario k., Alksniupių k., Sidabravo mstl., Grinkiškio mstl., Šiaulėnų mstl., Pakalniškių k.

Reikalavimai perkamiems būstams:

1 Būstai turi būti geros techninės būklės (neperkami būstai kurių nusidėvėjimas didesnis kaip 60 proc.). Būstai turi būti prijungti prie miesto vandens ir nuotekų sistemų arba šalia perkamų būstų sklypo ribos eina miesto nuotekų ir vandens sistemos. Jis turi atitikti teisės aktų nustatytus sanitarinius bei normatyvinius statybos techninių dokumentų reikalavimus, keliamus gyvenamosioms patalpoms, būstas turi būti su komunaliniais patogumais (vandentiekis, kanalizacija, centrinis ar vietinis šildymas), įrengti elektros energijos ir vandens apskaitos prietaisai.

2. Jei perkamas būstas turi priklausinių, teikiant pasiūlymą, jame turi būti išskirtos gyvenamo būsto ir priklausinių kainos. Būsto kadastro byla turi atitikti esamą patalpų padėtį.

3. Būstas negali būti perleistas tretiesiems asmenims, įkeistas ar kitaip suvaržytos jo valdymo ir naudojimo teisės. Neturi būti įsiskolinimų už komunalines paslaugas. Būstui negali būti uždėtas turto areštas. Pirkimus laimėjęs kandidatas iki pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymo pateikia dokumentus, kad nėra teisinių ar kitų kliūčių būstui įsigyti (įsigyti už kreditavimo įstaigų kreditus ir turi būti baigti išsimokėti).

4. Siūlomas parduoti būstas turi būti geros techninės būklės, tvarkingas, atitikti statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kt.) reikalavimus:

4.1. santechnikos įranga (vamzdynas, vonia arba dušas, klozetas, plautuvė, praustuvas, vandens maišytuvai turi būti be defektų, nesusidėvėję);
4.2. tvarkinga elektros instaliacija, jungtukai, šakutės lizdai be defektų;
4.3. sienos, lubos ir grindys turi būti tvarkingos, švarios (neturi būti pelėsio);
4.4. durys turi būti sandarios, techniškai tvarkingos, su privaloma furnitūra;
4.5. langai turi būti su stiklo paketu, sandarūs, techniškai tvarkingi, su privaloma furnitūra.

Paraiškų pateikimo tvarka:

1. pateikiami dokumentai:

1.1. kandidato užpildyta nustatytos formos paraiška. Į paraiškoje nurodytą kainą turi būti įskaičiuoti visi būsto pardavimo mokesčiai bei kitos išlaidos, taip pat nurodoma konfidenciali informacija, tačiau nurodyta būsto kaina negali būti konfidenciali;
1.2. parduodamo nekilnojamojo turto nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijos, kadastro duomenų bylos ir parduodamo būsto energinio naudingumo sertifikato kopijos.

2. paraiška su parduodamo būsto dokumentų kopijomis pateikiama užklijuotame voke su užrašu „Būstų pirkimo komisijai, Aušros a. 10, Radviliškis. Paraiška dalyvauti skelbiamose derybose“, nurodant kandidato rekvizitus (vardas, pavardė, adresas ir telefono numeris; įmonės pavadinimas, adresas ir telefono Nr.).

3. kandidatas paraišką dalyvauti derybose ir kitus dokumentus pateikia lietuvių kalba.

4. paraiška ir kiti dokumentai turi būti sunumeruoti, paskutiniame lape turi būti nurodytas pateikiamų dokumentų lapų skaičius ir tai patvirtinta kandidato arba jo įgalioto asmens parašu. Jei pasirašo savininko įgaliotas asmuo, turi būti pridėtas įstatymo nustatytos formos įgaliojimas.

Paraiška pateikiama paštu, per kurjerį ar tiesiogiai atvykus į Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyrių (214 kab.), Aušros a. 10, Radviliškyje, informacija teikiama tel. (8 422) 69 042, el. p. agne.grabauskiene@radviliskis.lt. Perkančioji organizacija neatsako už pašto vėlavimus ar kitus nenumatytus atvejus, dėl kurių pasiūlymai nebuvo gauti ar gauti pavėluotai. Pavėluotai gauti pasiūlymai arba jei vokas su pasiūlymu yra neužklijuotas ar kitaip mechaniškai pažeistas grąžinami registruotu laišku.

Galutinis paraiškų-pasiūlymų pateikimo terminas – 2020 m. vasario 28 d. 11 val.

Pirkimo paraišką dalyvauti skelbiamose derybose galima gauti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriuje, 214 kab., savivaldybės internetiniame puslapyje adresu www.radviliskis.lt.

Komisijos posėdžio, kuriame bus plėšiami vokai su pasiūlymais, data ir laikas – 2020 m. vasario 28 d. 14 val.

Perkančioji organizacija – Radviliškio rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 188726247).

Adresas, telefonas, faksas – Aušros a. 10, Radviliškis, tel. (8 422) 69 138, faks. (8 422) 69 000.

Informacija teikiama tel. (8 422) 69 042, el. p. agne.grabauskiene@radviliskis.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)