2021 m. birželio 23 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Burbiškio dvare – Tulpių žydėjimo vakarasSpausdinimo versija

Radviliškio rajone esantis Daugyvenės muziejaus Burbiškio dvaras kaip ir kasmet gegužės pradžioje savo lankytojams dovanoja pavasarinę gamtos dovaną – žydinčių tulpių jūrą. Šiemet tulpės žydėjo jau dvidešimt septintąjį pavasarį.

Spalvų ir žiedų formų jūra kasmet vilioja šių gėlių mėgėjus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Pernai dėl karantino šventę teko atšaukti, šiais metais taip pat negalėjome organizuoti didelės šventės, tačiau gegužės 10-osios vakarą dvaras skendo ne tik tulpių žiedų, bet ir muzikos garsų jūroje.

Šventinę vakaro nuotaiką kūrė dviejų grupių muzikiniai pasirodymai - scenoje skambėjo grupės „Electric Ladies“ smuiko melodijos ir grupės „La forza“ merginų skambūs balsai.

Dvaro lankytojai galėjo mėgautis šiltu vakaru, pasivaikščioti išpuoselėto parko alėjomis, apžiūrėti Burbiškio dvaro tulpių ekspoziciją, kurią sudaro daugiau nei 460 skirtingų rūšių tulpės.

Muzikinis tulpių žydėjimo vakaras sulaukė ir garbingų svečių – koncerte apsilankė Radviliškio Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas Tadas Rudys, LR Seimo nariai Vytautas Juozapaitis ir Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Dėl karantino ribojimų koncertą stebėti galėjo ribotas dalyvių skaičius – jų koncerte buvo 150, tačiau saugumo priemonės nesugadino pakilios to vakaro nuotaikos ir leido mėgautis užburiančia Burbiškio dvaro parko atmosfera.

Primename, kad Burbiškio dvaro parkas pasipuošęs tūkstančiais spalvingų žiedų ir yra atviras lankytojams. Tad paskubėkite pasimėgauti žydinčios gamtos spalvų harmonija, pasivaikščioti nuostabiame dvaro parke. Žydintis pavasaris Jus kviečia į pasimatymą Burbiškio dvare – nepavėluokite...

Radviliškio miesto kultūros centro informacija

Nuotraukos Ž. Vilimaitienės

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)