2020 m. spalio 20 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema. ATŠAUKTASpausdinimo versija

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos praneša, kad spalio 16 d. (penktadienį) 11 val. 52 min. bus atliekamas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.

Gyventojai apie perspėjimo sirenų patikrinimą bus informuoti trumpaisiais pranešimais, naudojantis gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS). Patikrinimo metu 11 val. 52 min. visose Lietuvos savivaldybėse bus įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo sirenos, 11 val. 55 min. šalies gyventojai apie patikrinimą bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją. Raginame visus išklausyti skelbiamą informaciją ir vadovautis rekomendacijomis.

Būtina aktyvuoti GPIS perspėjimo pranešimų priėmimo mobiliuosiuose telefonuose funkciją

Informuojame, kad patikrinimo metu Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema (GPIS) nuo 11 val. 52 min. iki 11 val. 58 min. siųs trumpuosius perspėjimo pranešimus į mobiliuosius telefonus. Šiuos pranešimus gaus tie gyventojai, kurie bus mobiliajame telefone aktyvavę šių pranešimų priėmimo funkciją pagal instrukcijas, kurias galima rasti internete, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM tinklalalpyje, adresu www.gpis.vpgt.lt. Ši paslauga gyventojams – nemokama. Kviečiame gyventojus nustatyti savo mobiliuosius telefonus perspėjimo pranešimams priimti.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)