2019 m. rugsėjo 20 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Diskutuota apie paslaugas sutrikusio intelekto žmonėmsSpausdinimo versija

Šiandien Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijoje „Radviliškio viltis“ diskutuota apie bendrijos paslaugų plėtrą, apie transporto paslaugų teikimo galimybę, apie nuveiktus darbus.

Rudenį startuoja savarankiško gyvenimo namai Aukštelkuose kaip Šeduvos globos namų padalinys, Radviliškio rajono vaikų globos namai keičia pavadinimą ir toliau veiks kaip Radviliškio pagalbos šeimai centras - tokie pokyčiai, kai juos patvirtins Radviliškio rajono savivaldybė taryba, laukia kai kurių rajono socialinių įstaigų.

Ateities planuose - grupinio gyvenimo namai. Radviliškio rajono savivaldybė dalyvauja pilotiniame projekte, kuriame projektuojami grupinio gyvenimo namai, socialinės dirbtuvės. Tokių namų atsiradimas labai pagelbėtų asmenų, šiuo metu paslaugas gaunančių "Radviliškio vilties" bendrijoje, šeimoms.

Susitikime diskutuota apie bendrijos paslaugų kompensavimą, jei lankytojai nelanko jų centro dėl tam tikrų priežasčių, pvz. reabilitacijos, ligos atvejais, apie bendrijos veiklą 2020 metais ir apie pastato šildymo problemas.

Su Radviliškio rajono savivaldybės meru Antanu Čepononiu apie pagalbą sutrikusio intelekto asmenims kalbėjosi bendrijos "Radviliškio viltis" vadovė Danutė Janušauskienė ir socialinė darbuotoja Edita Šiukštienė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)