2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Įgyvendintas projektas „Komfortiškų ir funkcionalių edukacinių erdvių įrengimas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-61-0007“

2021 m. kovo 31 d. baigtas įgyvendinti projektas „Komfortiškų ir funkcionalių edukacinių erdvių įrengimas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-61-0007“. Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje sukurtos modernios, kūrybiškumą skatinančios, atviros, komfortiškos, estetiškos ir funkcionalios erdvės, kuriose malonu dirbti tiek pedagogams, tiek mokiniams.

Dešimtmečio svajonė tapo realybe

„Esame labai laimingi – išsipildė dešimtmečio svajonė Lizdeikos gimnazijoje turėti moderniausią teatro ir muzikos studiją su moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo aparatūra, visą gimnazijos bendruomenę sutalpinančią aktų salę su mobiliomis sėdimomis vietomis, patogias ir funkcionalias konferencijoms skirtas erdves, kurios kasdien tarnauja kaip klasės ar poilsio erdvės, choreografijos salę su talpiomis spintomis ir šokiams pritaikytomis grindimis. Esame laimingi iki mėnulio ir atgal“, – taip kalbėjo Ina Bajarauskaitė, Radviliškio Lizdeikos gimnazijos direktorė 2021 m. kovo mėn. pabaigoje apie pokyčius gimnazijoje.

Modernios ir funkcionalios erdvės – gimnazijos bendruomenės patogumui

Naujos, modernios ir funkcionalios erdvės Lizdeikos gimnazijoje sukurtos, funkcionalūs, patogūs baldai ir įvairiausia įranga, reikalinga ugdymo procesui, įsigyta įvykdžius Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuotą projektą „Komfortiškų ir funkcionalių edukacinių erdvių įrengimas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje“. Sutvarkyta apie 750 kv. m gimnazijos patalpų, esančių skirtinguose gimnazijos aukštuose, įrengtos vidinės mobilios pertvaros, leidžiančios transformuoti patalpas pagal poreikį, įsigyta moderni, šiuolaikiška įranga (kompiuteriai, teatro ir muzikos studijos technika, oro kondicionierius, interaktyvios lentos) ir baldai (stalai, kėdės, poilsio baldai, teatro studijos baldai), pakeista elektros instaliacija, vidaus durys. Ten, kur būtina, atnaujinti vandentiekio ir nuotekų tinklai.

Dabar erdvių klausimas gimnazijoje išspręstas. Du kabinetai gali pavirsti konferencijų sale, atnaujinta choreografijos salę galima transformuoti į didžiulę poilsio zoną mokiniams, modernios aktų salės tribūnos gali sutalpinti daug didesnį žiūrovų būrį ne anksčiau, pačioje salėje įrengta ir puiki ventiliacijos sistema, ir specialios šviesą užtemdančios žaliuzės.

Buvusi konferencijų salė pagal poreikį gali būti naudojama ir kaip dvi klasės, ir kaip poilsio kambariai, ir kaip darbo grupių pasitarimų vieta. Beje, ji vis dar tinkama ir konferencijoms.

Moderni teatro ir muzikos erdvė – didesnės galimybės kūrybiškiems žmonėms

Didžiausias šio projekto pasiekimas – nebenaudojamos gimnazijos buvusios katilinės patalpos tapo modernia teatro ir muzikos studija, kurioje galima organizuoti koncertus, rodyti spektaklius, repetuoti, kurti ir džiaugtis patogiu kūrybiniu procesu.

Rasa Akočiūnienė, Lizdeikos gimnazijos teatro mokytoja, su pasididžiavimu pristatė ir teatro bei muzikos studiją, ir grimo kambarį, ir savo kabinetą, su jauduliu kalbėjo apie įsigytos įgarsinimo ir apšvietimo aparatūros galimybes. „Na, kaip čia pasakius: aparatūrą rinkomės tokią, su kokia mums patiems smagu dirbti būtų, bet dar kol kas nesame išbandę visų jos galimybių. O galimybių, patikėkite, yra labai daug: ir gyvo garso koncertus galime organizuoti, ir muziką įrašinėti, ir išvažiuojamuosius koncertus organizuoti, nes aparatūra kilnojama. Apšvietimo įranga taip pat didžiulį potencialą turi, ji skirta spektakliams, koncertams. Įsigyti ir nauji klavišiniai instrumentai, ir gitaros, ir elektroniniai būgnai. Beje, labai džiaugiuosi ir atskiru grimo kambariu, kuriame jaunieji aktoriai ir dainininkai galės ir su savimi pabūti, ir koncertams ar spektakliams pasirengti“, – sakė ji.

Projekto „Komfortiškų ir funkcionalių edukacinių erdvių įrengimas Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje“ vykdytoja – Radviliškio rajono savivaldybės administracija, projekto partneris – Radviliškio Lizdeikos gimnazija. Projekto vertė – 356 351,25 Eur, iš jų paramos suma 320 092,84 Eur, 36 258,41 Eur – Radviliškio rajono savivaldybės administracijos lėšos, Projektas finansuotas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.1.3-CPVA-R-724 „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“ Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Paskutinis atnaujinimas: 2021-09-30 13:11:58
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)