2020 m. birželio 5 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija apie rekomendacijas prekybininkamsSpausdinimo versija

Informuojame, kad siekiant užtikrinti efektyvią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktiką bei sustabdyti naujojo viruso plitimą yra priimti nauji sprendimai.

Siunčiame informaciją apie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijas ir nurodymus:

Dėl asmens apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimo karantino laikotarpiu

Rekomenduojama parduotuvėms ir kitoms prekybos vietoms 1 gyventojui vieno pirkimo metu parduoti:

1. ne daugiau kaip 50 vienetų medicininių kaukių;

2. dezinfekcinio skysčio ne daugiau kaip vieną taros vienetą arba, jei taros talpa mažesnė nei 1 litras, kelis taros vienetus, kurių bendra talpa ne didesnė kaip 1 litras;

3. ne daugiau kaip 10 vienetų respiratorių;

4. apsauginių pirštinių ne daugiau kaip vieną pakuotę arba, jei pakuotė mažesnė nei 100 vienetų, keletą pakuočių, kuriose bendras kiekis apsauginių pirštinių neviršija 100 porų.

Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių prekybos vietoms

Parduotuvės, prekybos ir (arba) pramogų centrai, kurių pagrindinė veikla yra maisto, veterinarijos, vaistinių, optikos prekių ir ortopedijos techninių priemonių pardavimo veikla, taip pat turgavietės, vykdančios maisto pardavimo veiklą, (toliau – prekybos vietos) įpareigotos prie įėjimo į prekybos vietą, taip pat prekybos vietų interneto svetainėse skelbti informaciją apie sustabdytą daugkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, priėmimą prekybos vietų viduje ir apie artimiausiai esančius lauke įrengtus taromatus, kur vykdomas daugkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, priėmimas.

Leidžiama pardavėjams sustabdyti daugkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, atliekų priėmimą prekybos vietų viduje automatizuotu būdu (taromatuose).

Draudžiamas daugkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, ir vienkartinių pakuočių, už kurias nustatytas užstatas, atliekų priėmimas prekybos vietų viduje rankiniu būdu.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)