2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Informacija atliekų priėmimo aikštelių ir „Daiktų kiemas“ lankytojamsSpausdinimo versija

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės Šiaulių regione, prašome visų supratingumo ir atliekų priėmimo punktuose, didelių gabaritų atliekų surinkimo ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelėse (toliau – Aikštelės), taip pat „Daiktų kiemas“ nameliuose nuo spalio 1 d. laikytis privalomų taisyklių:

  • aikštelėje lankytis draudžiama, jeigu pagal nustatytas taisykles privalote izoliuotis nuo aplinkinių;
  • atvykti į Aikšteles galima tik dėvint nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones;
  • su Aikštelės darbuotoju bendrauti tik lauke ir laikantis ne mažiau kaip 1 metro atstumo (į tarnybines patalpas eiti draudžiama);
  • laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • į Aikštelę įvažiuoti tik Aikštelės darbuotojui leidus. Savo asmens tapatybės dokumentą parodyti per atstumą – ir padiktuoti vardą, pavardę, asmens tapatybės dokumento numerį;
  • esant Aikštelėje kitiems lankytojams, prašome laukti už vartų, kol Aikštelės darbuotojas Jus įleis. Laikytis saugaus atstumo nuo kitų lankytojų.

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ darbo tvarka nuo spalio 1 d.

Šalyje tęsiantis valstybės lygio ekstremaliai situacijai, atsižvelgdamas į atsiradusius koronaviruso infekcijos (COVID-19) židinius Šiaulių regione, VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ informuoja, kad nuo spalio 1 d. klientų aptarnavimo skyriuose (Pramonės g. 15-71, Šiauliai; Kudirkos g. 1-2, Radviliškis; Stipirkių g. 2, Stipirkių k., Akmenės r.) priims tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu. Kviečiame aktualius klausimus spręsti nuotoliniu būdu: tel. +370 41 421 599 ir el. paštu rinkliava@sratc.lt.

Registracija galima tel. +370 41 421 599 pagal aktualų klausimą. Primename, kad užsiregistravus ir atvykus į įstaigą, vyresni nei 6 metų amžiaus lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Tokių priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės jų dėvėti negali ar šios gali pakenkti asmens sveikatos būklei.

Įėjus į patalpas, privalu dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 m atstumo nuo kito asmens. Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

Prašome gyventojų būti sąmoningų ir sergant ar būnant privalomoje saviizoliacijoje, nesilankyti viešose vietose.

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)