2021 m. gruodžio 7 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Jau netrukus Radviliškyje prasidės šventinis šurmulysSpausdinimo versija

Iki švenčių likus kiek daugiau nei mėnesiui Radviliškis jau ruošiasi Didžiosioms metų šventėms. Daugiau vilties ir džiaugsmo tikimės suteiks naujai suspindusi miesto eglė, kuri kaip ir kasmet bus papuošta Aušros aikštėje. Radviliškio miesto seniūnija daugiausiai dėmesio planuoja skirti Radviliškio miesto centrinės dalies šventiniam papuošimui.

Miesto eglė sužibės naujais atspalviais, Aušros aikštę ir jos prieigas planuojama papuošti šviečiančiais akcentais. Tradicinė Kalėdinių eglučių alėja miesto gyventojus ir svečius džiugins visą šventinį laikotarpį, jau užsiregistravo net 30 dalyvių. Gausus dalyvių būrys rodo, kad žmonės pasiilgę bendro komandinio darbo, pasiruošimo, bendrystės, kuri aplanko mus visus puošiant savo organizacijos eglutę.

Šventiniai renginiai Radviliškio mieste truks nuo gruodžio 3 d. iki 31 d. Šie metai, kaip ir keli praėję, vis dar kupini ribojimų, tačiau tikimasi, kad tai nesutrukdys kiekvienam iš mūsų pajusti šventę širdyje, kad galėsime džiaugtis vyksiančiais renginiais, pasigrožėti šventiškai papuoštu miestu. Visą gruodį pietų pertraukų metu ir vakarais Aušros aikštėje visi norintys galės stabtelti ir pasiklausyti kalėdinės muzikos, apžiūrėti šventiškai pasipuošusį miesto centrą.

Gruodžio 3 d. nuo 16.00 val. Aušros aikštėje vyks eglutės įžiebimo šventė „Didžiosios Kalėdų senelio paslaptys“. Programoje numatyta kelionė kalėdomobiliu (paslauga nemokama).

Kalėdomobilis veš nuo Aušros aikštės iki Radviliškio miesto kultūros centro, ten vyks šeimų fotosesija, po fotosesijos atvykusiuosius parveš atgal. Vakare numatytas teatralizuotas koncertas „Didžiosios Kalėdų senelio paslaptys“ bei grupės „69 danguje“ koncertas, kurį vainikuos šventiniai fejerverkai.

Gruodžio 10 ir 17 dienomis vyks šventiniai pasirodymai Aušros aikštėje ir į „Žiemos pasaką“ pakvies Radviliškio miesto kultūros centro ir Radviliškio muzikos mokyklos teatro studijos interaktyvus-muzikinis spektaklis visai šeimai, taip pat žiūrovus džiugins teatralizuotas koncertas, kuriame dalyvaus Radviliškio miesto kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai, Radviliškio muzikos mokyklos auklėtiniai ir kiti jaunieji atlikėjai. Koncerte dalyvaus Kalėdų senelis ir jo draugai.

Gruodžio 10 ir 11 dienomis 16 val. Radviliškio Švč. Mergelės Marijos gimimo bažnyčioje vyks adventiniai chorinės muzikos vakarai-koncertai., o gruodžio 20 d. 18 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyks kultūros centro meno mėgėjų kolektyvų žinomiausių pasaulinių hitų teatralizuotas koncertas.

Radviliškio miesto kultūros centre gruodžio 2, 9, 16 ir 22 dienomis veiks kalėdinių dovanų ir dekoracijų kūrybinės dirbtuvės „Šilta Kalėdų dovana“. Kol tėveliai ar vyresnieji šeimos nariai darbuosis kūrybinėse dirbtuvėse, mažieji radviliškiečiai turės progą susitikti su Kalėdų seneliu ir jo draugais: Nykštuku, Snaige ir kitais pasakų personažais.

Gruodžio 31 d. 12 – 13 val. Aušros aikštėje planuojama kasmetinė naujametinė popietė, per kurią planuojama apdovanoti gražiausios Eglučių alėjos eglutės autorius bei Radviliškio miesto 455-ių metų jubiliejaus logotipo konkurso nugalėtoją. Vakare, 23 val., visus kviesime į diskoteką, kurią vainikuos naujametiniai fejerverkai.

Gruodžio 3, 11, 16 ir 17 dienomis planuojamos šventinės mugės, kuriose bus galimybė įsigyti įvairių skanėstų ir šiltų kalėdinių dovanėlių.

Visi renginiai bus organizuojami vadovaujantis tuo metu galiojančiomis renginių organizavimo būtinomis sąlygomis ir rekomendacijomis.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)