2020 m. spalio 30 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
MARGARITA dezinfekciniai geliai – parama Radviliškio krašto žmonėmsSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybę, šiuo metu susiduriančią su COVID-19 ligos protrūkiu, pasiekė paramos siunta iš @BIOKlaboratorija.

1602 vnt. 500 ml MARGARITA valomųjų gelių su alaviju ir glicerinu pristatyta į savivaldybę. Šią paramą @BIOKlaboratorija skiria jautriausioms grupėms – švietimo ir socialinių įstaigų darbuotojams. @BIOKlaboratorija siekia, kad savivaldybėse, kurios susiduria su koronaviruso protrūkiais, žmonės jaustųsi saugesni ir rankų dezinfekcijai naudotų kokybiškiausius produktus, kurie praturtinti drėkinimo funkcijas užtikrinančiais ingredientais.

„Dar metų pradžioje visame pasaulyje sparčiai pradėjus plisti COVID-19 žinojome, jog norime ir turime prisidėti mažindami viruso plitimą savo šalyje. Kovą pradėjome gaminti MARGARITA valomąjį rankų gelį, kuris ne tik valo ir užtikrina rankų higieną, bet ir tausoja rankų odą dėl papildomų drėkiklių – alavijų gelio ir glicerino. Karantino metu aktyviai edukavome žmones, kaip taisyklingai plauti rankas, naudoti dezinfekcines priemones ir rankų kremus, sveikatos, mokymosi ir kitoms įstaigoms dovanojame rankų muilų, kremų ir valomųjų gelių. BIOK laboratorijoje dirba žmonės, kilę iš skirtingų vietovių, todėl mums rūpi visa Lietuva ir jos gyventojai nuo didžiųjų miestų iki mažiausių kaimelių, tad labai džiaugiamės galėdami skirti šią paramą miestui, iš kurio yra kilusių ir mūsų įmonės darbuotojų, įskaitant mane pačią asmeniškai“ׅ, – sakė Ieva Čepononė, @BIOKlaboratorija Rinkodaros vadovė.

 Esame dėkingi už paramą ir rūpinimąsi  Lietuvos žmonėmis!

@BIOKlaboratorija #KartuGalimeDaugiau

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)