2022 m. sausio 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Emocijos ir robotika Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje

Radviliškio Lizdeikos gimnazija, aktyviai dalyvaudama Erasmus+ programoje, plečia ugdymo turinį integruodama šiuolaikinius mokymosi įrankius ir sėkmingai žengia į atnaujinto ugdymo turinio programas.

Skaityti toliau...
Baisogalos šaulėms – išbandymas pūga!

Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos Klaipėdos skyrius kartu su Lietuvos šaulių sąjungos rinktine sausio 21–22 d. kvietė karius, šaulius ir šalies piliečius dalyvauti XXI nakties žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“. Šiais metais žygis buvo skirtas savanoriui šauliui Antanui Ubavičiui, 1923 m. sukilimo dalyviui, atminti.

Skaityti toliau...
1s klasės istorijos ir chemijos pamokos kitose edukacinėse aplinkose

Gruodis – švenčių laukimo ir ruošimosi joms laikotarpis. Pagrindinėse miestų aikštėse įžiebiamos eglutės, spalvotomis girliandomis primenančios apie artėjančias šventes. Prieššventinis šurmulys ir mokinių noras dalyvauti kitose edukacinėse aplinkose vedamose pamokose jaučiamas ir mokyklose. Galbūt todėl gruodis yra skirtas pažintinėms, dalykinėms ekskursijoms, išvykoms.

Skaityti toliau...
Studijų ir karjeros diena Lizdeikos gimnazijoje

Pasirinkti tinkamai studijų kryptį nėra lengva, nes besimokantys mokykloje dažnai dar net nėra apsisprendę, kokia profesija domina. Pirmiausia reikia gerai pažinti save, įvertinti savo gebėjimus ir susidėlioti prioritetus, kad suprastum, kuo nori būti ir kaip tai gali pasiekti. Lizdeikos gimnazijoje jau kelerius metus yra organizuojamos Studijų ir karjeros dienos, siekiant supažindinti mokinius su protingo profesijos pasirinkimo principu, profesinės karjeros planavimu, atsižvelgiant į asmens apsisprendimo poreikius bei padedant suprasti ateities specifiką.

Skaityti toliau...
Infekcijų plitimą ribojantis režimas – Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ grupėje

Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo grupėje „Ežiukai“ nuo 2022 m. sausio 17 d. iki 2022 m. sausio 26 d. paskelbtas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Šioje grupėje nurodytu laikotarpiu nutraukiamas ugdymo procesas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Pirmoji mažųjų dailininkų paroda

2022 m. sausio 10 d., pirmadienį, Radviliškio dailės mokyklos galerijoje vyko I kurso mokinių parodos „Aš jau dailininkas“ atidarymas. Skambant iškilmingai muzikai, dalyvaujant Radviliškio dailės mokyklos direktorei Vilmai Mikalauskienei, buvo perkirpta juosta, kuri vainikavo I pusmečio mokinių ir jų mokytojų nuveiktus darbus.

Skaityti toliau...
Išanalizuota pedagogų kvalifikacijos tobulinimo sritis

Nacionalinė švietimo agentūra, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. sausio 2 d. įsakymu Nr. V-2 „Dėl įgaliojimų Nacionalinei švietimo agentūrai suteikimo“ ir Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus 2021 m. kovo 19 d. įsakymu Nr. VK-159 „Dėl valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų, mokytojų, pagalbos mokiniui specialistų kvalifikacijos tobulinimo stebėsenos vykdymo aprašo patvirtinimo“, įgyvendina pedagogų kvalifikacijos tobulinimo (toliau – PKT) stebėseną, kurios tikslas – nustatyti šalies PKT būklę, analizuoti, prognozuoti jos kaitą, planuoti galimas priemones PKT sistemos veiksmingumui sustiprinti. Bandomajame pedagogų kvalifikacijos tobulinimo stebėsenos tyrime dalyvavo ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Skaityti toliau...
Pirmoji lietuviška knyga gyva pociūnėliečių atmintyje

Prieš 475 metus (1547 m.) sausio 8 d. Karaliaučiuje dienos šviesą išvydo pirmoji spausdinta lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Minėtos svarbios datos nepamiršo Pociūnėlių pagrindinės mokyklos jaunųjų kūrėjų būrelis. Vaikai kartu su būrelio vadove aptarė Martyno Mažvydo, pirmosios lietuviškos knygos rengėjo ir leidėjo, biografijos faktus, atliktus darbus, „Katekizmo“ sandarą ir reikšmę.

Skaityti toliau...
Infekcijų plitimą ribojantis režimas – trijose Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ grupėse

Informuojame, kad Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ikimokyklinio ugdymo grupėse „Kiškučiai“, „Lapiukai“ ir „Boružėlės“ nuo 2022 m. sausio 12 d. iki 2022 m. sausio 21 d. paskelbtas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Šiose grupėse nurodytu laikotarpiu nutraukiamas ugdymo procesas.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Sausio 13-ajai atminti – Gyvybės ir mirties keliu: pagarbos bėgimas 2022

Baisogalos gimnazijos jaunosios šaulės Dovilė Petraitytė, Karina Pirinauskaitė, Gabija Petraitytė dalyvavo Vilniuje vykusiame XXX tarptautiniame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame pagerbti 1991 m. Sausio 13 d. žuvusiųjų Lietuvos Laisvės gynėjų atminimą. Bėgimą organizavo Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija kartu su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene.

Skaityti toliau...
Tarptautinis kūrybos konkursas „Mini restART“

Vaižganto progimnazijos jaunieji kūrėjai dalyvavo tarptautiniame kūrybos konkurse „Mini restART“ Serbijoje. Tai ne tik konkursas, bet ir tarptautinė meno paroda, kurioje eksponuojami tik mažo 15×15 cm formato kūriniai.

Šiam konkursui buvo pateikti 2 235 meno kūriniai iš 34 pasaulio šalių. Dalyvavo 104 įstaigos ir studijos.

Skaityti toliau...
Baisogalos gimnazistai svečiavosi Lenkijoje

2021 m. gruodžio 13–17 d. Radviliškio r. Baisogalos gimnazijos šeši mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Vilma Giniotiene ir Inga Nainiene lankėsi Lenkijos mieste Koscešine (orig. Forma Kozcesin), kuriame dalyvavo tarptautinės programos „Erasmus+“ projekto „Be Supportive Mindful Active Responsible Tolerant – BE SMART“ antrame mobilumo susitikime su projekto partneriais iš Rumunijos, Lenkijos, Turkijos ir Makedonijos.

Skaityti toliau...
Jau dešimtoji konferencija „Sveikas mokytojas – sėkmingo ugdymo garantas“ Vinco Kudirkos progimnazijoje

Gruodžio 28 dieną, kaip jau kasmet įprasta, Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko konferencija „Sveikas mokytojas – sėkmingo ugdymo garantas“. Tai jau dešimtoji, jubiliejinė konferencija. Ir nors ši konferencija dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje nei dalyvių skaičiumi, nei geografija neprilygo prieš tai buvusioms, bet ištikimiausiems dalyviams tai buvo naudingas ir prasmingas pasibuvimas su bendraminčiais. Džiugu ir tai, kad prie ištikimiausių dalyvių prisijungė gausus būrys Šiaulių Salduvės progimnazijos mokytojų.

Skaityti toliau...
Labdaros renginių fiesta Lizdeikos gimnazijoje

Šventinis jaudulys Lizdeikos gimnazijoje pasklido jau nuo gruodžio pradžios pradėjus puošti mokyklą. Klasėse suspindo stilingos puokštės ar eglutės, gimnazijos erdves papuošė kalėdinės dekoracijos. Didžiųjų metų švenčių laukimas kvietė visus pagalvoti, kuo kiekvienas galėtume prisidėti, kad šis laikotarpis būtų prasmingas.

Skaityti toliau...
„Susitiksime prie Monstrų Rotušės“

Intriguojančiu pavadinimu šiais metais gruodžio 22 d. vyko kalėdinis karnavalas Baisogalos gimnazijoje. Jo organizatoriai dešimtokai ir jų klasės vadovės E. Sadauskienė ir S. Jurkėnienė patyrė nemenką iššūkį organizuodami šventę mokiniams srautais. Išsiilgę karnavalo mokiniai ruošėsi pasirodymams, kūrė šokio kompozicijas, kaukes. Geriausios buvo apdovanotos karnavalo pabaigoje.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)