2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
2019 m. gruodžio 19 d. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2019 m. gruodžio 19 d. Radviliškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje 15.30 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Tarybos komitetų posėdžiai:

Skaityti toliau...
Radviliškiečiams pristatyta knyga-fotografijų albumas „Adolfas Ramanauskas-Vanagas fotografijose“

Radviliškio rajono viešojoje bibliotekoje kalbėta apie Lietuvos prezidentą, Lietuvos laisvės kovos sąjungos vadą, Lietuvos partizanų vadą, brigados generolą Adolfą Ramanauską-Vanagą. Radviliškyje viešinti jo dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė pristatė jau devintąją savo knygą Lietuvos laisvės kovų tematika - knygą-fotografijų albumą „Adolfas Ramanauskas-Vanagas fotografijose“, reikšmingą leidinį Lietuvos valstybingumo istorijai.

Skaityti toliau...
Oro gynybos batalionas Radviliškyje paminėjo Šv. Barboros dieną

Tėvynės labui! Tegul rami būna Lietuvos padangė, tegul taiklumas būna išbandomas tik pratybose!

Šiandien Radviliškio miesto kultūros centre Radviliškyje įsikūręs Oro gynybos batalionas iškilmingai paminėjo Šv. Barboros dieną. Tą dieną tradiciškai pagerbiami geriausi oro gynybininkai, įteikiami apdovanojimai už pirmuosius šūvius, suteikiama oro gynybos specialisto kvalifikacija ir ženklas.

Skaityti toliau...
Radviliškio muzikos mokyklai –55

2019 m. lapkričio 26 d. Radviliškio kultūros centro didžioji scena buvo pilna šurmulio, nerimo, jaudulio, puikios nuotaikos, spalvingų gėlių puokščių bei padėkos žodžių. Ir ne be reikalo – juk Radviliškio muzikos mokykla šventė savo 55-erių metų jubiliejų. Mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į šventinį Šiaulių kamerinio orkestro koncertą, kurį dovanojo Radviliškio rajono savivaldybės  meras (koncertas finansuotas Mero fondo lėšomis).

Skaityti toliau...
Dėmesio, vairuotojai!

Radviliškio mieste esančiose šviesoforais reguliuojamose sankryžose panaikintos lentelės su žaliomis rodyklėmis, nukreipiančiomis į dešinę.

Skaityti toliau...
Šeduvoje ir Baisogaloje kuriami paslaugų centrai – įvairių reikalingų paslaugų gyventojams teikėjai

Radviliškio rajono vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“ administruoja du projektus: Šeduvos paslaugų centro vietos projektą „Šeduvos paslaugų centro materialinės bazės sukūrimas“ ir Baisogalos paslaugų centro vietos projektas „Paslaugų plėtra Baisogalos ir Sidabravo seniūnijose“, pagal kuriuos kuriami du paslaugų centrai: Šeduvos ir Baisogalos. Šių projektų tikslas ir uždaviniai – aplinkos tvarkymo vietos gyventojams paslaugos, socialinės atskirties mažinimas.

Skaityti toliau...
„Patrepsėliui“ – 20

Radviliškio miesto kultūros centras saulėtą lapkričio 30-ąją pasitiko švęsdamas suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Šis festivalis išskirtinis, nes jo organizatorius – Radviliškio miesto kultūros centro garbaus amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ – šiais metais švenčia savo veiklos 20-metį.

Skaityti toliau...
Atvirų durų dienoje Pakalniškių seniūnijoje gyventojus domino saugus eismas, kelių būklė, vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo problemos

2019 m. lapkričio 27 d. Raudondvario kultūros namuose įvyko seniūnijos gyventojų susitikimas su Radviliškio rajono savivaldybės atstovais: meru Antanu Čepononiu, administracijos direktore Jolanta Margaitiene, Statybos skyriaus vedėju Gintautu Viču, Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėju Gintautu Pilypu bei Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariu Jonu Praviloniu.

Skaityti toliau...
„Kaip pradėti statybų verslą Lietuvoje“

Kaip pradėti statybų verslą Lietuvoje steigiant naują įmonę, įkuriant filialą ar teikiant laikinas paslaugas? Enterprise Lithuania parengė specialų leidinį, kuriame patogiai ir vienoje vietoje galite rasti svarbiausią informaciją – nuo verslo plano rengimo, įmonės užregistravimo ar įdarbinimo iki visų reikiamų dokumentų ir paslaugų įkainių.

Skaityti toliau...
Informacija apie sergamumą gripu ir peršalimo ligomis Radviliškio rajone

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento Radviliškio skyrius informuoja, kad Radviliškio rajone stebimas padidėjęs sergamumas ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI). Gripo atvejai neregistruojami.

Skaityti toliau...
Lapkričio mėnuo Baisogaloje, 2019 m. mažojoje kultūros sostinėje, – jaunimo, patriotinis mėnuo

Lapkričio mėnesį Baisogaloje daug dėmesio buvo skirta jaunimui: kvietėme net į trijų  grupių: „MARABU BAND“, „GOOD TIME BOYS“ ir grupės iš Maltos „THE RANCH“ nemokamus koncertus. Daug diskusijų sukėlė ir B&B šiuolaikinio šokio spektaklis „BANANA DREAM“. Smagu, kad ir vyresnio amžiaus Baisogalos gyventojai ir svečiai yra labai šiuolaikiški, žingeidūs ir lankosi jaunimo grupių koncertuose.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis

2019 m. gruodžio 12 d. 11.00 val. savivaldybės mažojoje salėje šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis.

Darbotvarkė

  1. Dėl gauto pranešimo „Dėl tarybos nario galimo LR Valstybės politiko elgesio kodekso nuostatų pažeidimo“, tyrimo pradėjimo.
  2. Kiti klausimai.

Komisijos pirmininkas     
Kęstutis Dambrauskas

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono žemdirbių šventėje apibendrinti rajono žemės ūkio pasiekimai

24-ojoje Radviliškio rajono žemdirbių šventėje apibendrinti rajono žemės ūkio pasiekimai. Šeduvos malūno konferencijų salėje susirinkę Radviliškio rajono ūkininkai pasidžiaugė pasiekimais, 2019 metų rezultatais, aptarė žemės ūkio politikos klausimus.

Skaityti toliau...
Mažieji advento ir kalėdines giesmes ir dainas dainavo po angelo sparnu

Saulėtą ir žiemiškai baltą gruodžio 3 dienos rytą Radviliškio  lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuota jau penktoji Radviliškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų advento giesmių ir kalėdinių dainų festivalis „Angelo sparnas“.

Skaityti toliau...
Radviliškiečiai mokėsi sveikos mitybos paslapčių

Lapkričio mėn. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ radviliškiečiams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas įkūrėja“ Rita Šilenskienė.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)