2020 m. vasario 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis“

Baigėsi dar praėjusių metų lapkričio mėnesį startavusios LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Toyota" taurei laimėti, kuriose šiemet A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis".

Skaityti toliau...
Sidabrave paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena, apdovanoti seniūnijos gyventojai, nusipelnę savo kraštui

Vasario 16-oji – tai visų lietuvių pasididžiavimo šventė, kuri skatina branginti lietuviškąją tapatybę. Tai diena, kai aplink liejasi trispalvių jūra ir Lietuvos vardas skamba kiekvieno lietuvio širdyje. Trispalvėmis gėlėmis ir vėliavėlėmis tą dieną buvo papuoštas ir Sidabravo miestelis, kad kiekvienas pamatytų ir pajustų šventę.

Skaityti toliau...
Dviračiu į Aukštelkus – saugiai

Dauguma radviliškiečių pastebėjo, kad šalia Gedimino gatvės nuo Jaunystės gatvės iki Radviliškio miesto ribos Aukštelkų link tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir  Savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas apžiūrėjo projekto, pagal kurį yra tiesiamas šis takas, vykdymo darbus ir jų eigą.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis

2020 m. vasario 26 d. 13.00 val. savivaldybės didžiojoje salėje šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis.

Skaityti toliau...
„Šiaulių televizija“ vėl tradiciškai, artėjant Kovo 8-ajai, Tarptautinei moterų solidarumo dienai, organizuoja Šiaulių apskrities metų moters rinkimus „Moteris Saulė“

Šiais metais Šiaulių regiono televizijos konkurso „Moteris Saulė“ kandidatė, atstovaujanti Radviliškio rajonui – Daiva Veseckienė, Radviliškio rajone įsikūrusios sodybos „Raudonkalnis“ savininkė, profesionali pirtininkė iš Mankiškių. Ši moteris – senųjų lietuvių papročių puoselėtoja, autentiškų pirčių programų kūrėja, edukacijų rengėja ir pirtininkystės amato populiarintoja Lietuvoje ir pasaulyje.

Skaityti toliau...
2020 m. vasario 27 d. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2020 m. vasario 27 d. 13 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Su Radviliškio rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto projektu galima susipažinti čia – 2020 metų biudžeto projektas. Pastabas ir pasiūlymus kviečiame teikti Savivaldybės administracijos Finansų skyriui el. p. rita.chlebauskiene@radviliskis.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Nacionalinis diktantas vyks vasario 28 dieną

Jau tryliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks vasario 28 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

Skaityti toliau...
Aukštelkuose Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga – Alksniupių „Pilnaties“ teatro spektaklis

Vasario 16-osios dienos proga į Aukštelkų kultūros namus rinkosi Aukštelkų seniūnijos gyventojai, svečiai.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Aukštelkų kultūros namuose susirinkusius renginio svečius ir dalyvius sveikino Aukštelkų seniūnė Alma Kubilinskienė.

Skaityti toliau...
Pirmą kartą Radviliškio muzikos mokyklos istorijoje – laureato vardas Nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse

Šiais metais Nacionaliniam Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursui – 46 metai. Per ilgus gyvavimo metus šis renginys įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime ir greta savo bendraamžės „Dainų dainelės“ tapo viena gražiausių muzikos švenčių mūsų krašte. B. Dvariono konkursas tapo dėkinga proga apžvelgti, kiek turime menams palinkusio jaunimo, kuriam mūsų paskatinimai ir parama atvėrė kelius į didžiąją Muziką, į pasaulinį pripažinimą.

Skaityti toliau...
Kviečiame susipažinti su parengtu įsakymo projektu dėl Radviliškio miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo rengimo

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalyje nustatyta tvarka, skelbiame apie po 10 d. d. ketinamą priimti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl Radviliškio miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo rengimo. Kviečiame susipažinti su parengtu įsakymo projektu (žr. žemiau).

Skaityti toliau...
Radviliškio Lizdeikos gimnazija valstybės gimtadieniui skiria žinias

Minint 102-ąsias Lietuvos Respublikos atkūrimo metines, Lizdeikos gimnazijoje vyko 25-asis respublikinis Lietuvos mokinių „Žynio-2020“ ir rajoninis „Žyniuko“  konkursai. Svarbu paminėti, jog šie konkursai kasmet pritraukia būrius mokinių ne tik iš gimtojo miesto, rajono, bet ir kitų respublikos mokyklų. Šiais metais „Žynio“ konkurse sulaukta dalyvių iš Kretingos raj. Salantų gimnazijos, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos, Tauragės Versmės gimnazijos.

Skaityti toliau...
Konferencijoje Tel Avive – apie vietos savivaldai tenkančius iššūkius

Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras ir  Justinas Pranys, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavadotojas, Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja  konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).

Skaityti toliau...
Iki gegužės 1 d. bus ribojamas sunkiasvorio transporto eismas vietinės reikšmės keliuose

Patvirtintas Radviliškio rajono kelių, kuriuose iki 2020 m. gegužės 1 d. ribojamas sunkiasvorio transporto eismas, sąrašas.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybėje – seminaras apie želdynų priežiūrą

Gyventojai, besidomintys želdynų priežiūra, ir Radviliškio rajono savivaldybės seniūnijų seniūnai ir specialistai, atsakingi už želdinių ir želdynų priežiūrą, vasario 13 dieną dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybėje  vykusiame seminare „Želdinių ir želdynų tvarkymas – arboristo eksperto patarimai. Kaip tvarkyti miesto ir gyvenviečių želdynus ir želdinius?“.

Skaityti toliau...
Kviečiamas Trišalės tarybos posėdis

Kviečiame į Radviliškio rajono Trišalės tarybos posėdį, kuris vyks 2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį) 13.00 val.  Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje (Aušros a. 10, savivaldybės mažojoje salėje, 2 a.).

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)