2020 m. vasario 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Kviečiame į praktinio pobūdžio komandinius mokymus Radviliškyje vaiko gerovės srityje dirbantiems specialistams

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgyvendindama Europos Sąjungos projektą „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“ (Projekto Nr.  08.4.1-ESFA-V-405-01-0001), kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ organizuoja praktinio pobūdžio komandinius mokymus, skirtus vaiko gerovės srityje dirbantiems specialistams.

Skaityti toliau...
Mokomės iš patirčių: pamokos sėkmės formulė

Mokinių atostogų metu Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje gausiai rinkosi mokytojai į projekto „Lyderių laikas 3“ (LL3) mokyklų lyderystės iniciatyvų renginius. Siekdami, kad ugdymo(si) procesas taptų įtraukiančiu ir patraukliu mokiniui, mokytojai dalijosi patirtinio mokymo(si) metodais, mokėsi, kaip kūrybingiau įtraukti mokinį į ugdymo(-si) procesą ir įgalinti jį produktyviai dirbti per pamokas.

Skaityti toliau...
Efektyviausios priemonės koronaviruso prevencijai – konsultavimas ir grįžusiųjų socialinių kontaktų vengimas (Čia galite pateikti informaciją apie lankymąsi Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir gauti nedarbingumą)

Atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir NVSC rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Skaityti toliau...
Atrinkti konkurso „Sidabriniai balsai“ II turo dalyviai

Vasario 22 d. 12 val. Radviliškio miesto kultūros centre vyko Respublikinis solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai 2020“ I turas. Konkurso paskirtis – puoselėti kamerinės vokalinės muzikos žanrą ir skatinti jo atlikėjus. Konkursu siekiama propaguoti lietuvių kompozitorių bei neprofesionalių autorių kūrybą, aktyvinti dainininkus, gaivinti šeimyninio kamerinio muzikavimo tradicijas, įvertinti vokalinių ansamblių meninį lygį.

Skaityti toliau...
Baisogala gražėja. Radviliškio rajono savivaldybėje įgyvendinamas dar vienas kompleksinis infrastruktūros modernizavimo ir plėtros projektas

Centrinėje Baisogalos miestelio dalyje verda darbai

Prie pagrindinės baisogaliečių traukos vietos – prie miestelio seniūnijos esančioje  Maironio gatvės dalyje – kuriama nauja patogi erdvė baisogaliečiams ir miestelio svečiams. Čia plėtojami pėsčiųjų ir dviračių takai, kuriama urbanistinių viešųjų erdvių infrastruktūra.

Skaityti toliau...
A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis“

Baigėsi dar praėjusių metų lapkričio mėnesį startavusios LFF futsal I lygos Šiaulių apskrities pirmenybės „Toyota" taurei laimėti, kuriose šiemet A lygoje triumfavo „ŠSPC-Radviliškis".

Skaityti toliau...
Sidabrave paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena, apdovanoti seniūnijos gyventojai, nusipelnę savo kraštui

Vasario 16-oji – tai visų lietuvių pasididžiavimo šventė, kuri skatina branginti lietuviškąją tapatybę. Tai diena, kai aplink liejasi trispalvių jūra ir Lietuvos vardas skamba kiekvieno lietuvio širdyje. Trispalvėmis gėlėmis ir vėliavėlėmis tą dieną buvo papuoštas ir Sidabravo miestelis, kad kiekvienas pamatytų ir pajustų šventę.

Skaityti toliau...
Dviračiu į Aukštelkus – saugiai

Dauguma radviliškiečių pastebėjo, kad šalia Gedimino gatvės nuo Jaunystės gatvės iki Radviliškio miesto ribos Aukštelkų link tiesiamas pėsčiųjų ir dviračių takas. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir  Savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Gintaras Pilypas apžiūrėjo projekto, pagal kurį yra tiesiamas šis takas, vykdymo darbus ir jų eigą.

Skaityti toliau...
Šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis

2020 m. vasario 26 d. 13.00 val. savivaldybės didžiojoje salėje šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis.

Skaityti toliau...
„Šiaulių televizija“ vėl tradiciškai, artėjant Kovo 8-ajai, Tarptautinei moterų solidarumo dienai, organizuoja Šiaulių apskrities metų moters rinkimus „Moteris Saulė“

Šiais metais Šiaulių regiono televizijos konkurso „Moteris Saulė“ kandidatė, atstovaujanti Radviliškio rajonui – Daiva Veseckienė, Radviliškio rajone įsikūrusios sodybos „Raudonkalnis“ savininkė, profesionali pirtininkė iš Mankiškių. Ši moteris – senųjų lietuvių papročių puoselėtoja, autentiškų pirčių programų kūrėja, edukacijų rengėja ir pirtininkystės amato populiarintoja Lietuvoje ir pasaulyje.

Skaityti toliau...
2020 m. vasario 27 d. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2020 m. vasario 27 d. 13 val. vyks Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Su Radviliškio rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto projektu galima susipažinti čia – 2020 metų biudžeto projektas. Pastabas ir pasiūlymus kviečiame teikti Savivaldybės administracijos Finansų skyriui el. p. rita.chlebauskiene@radviliskis.lt.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Skaityti toliau...
Nacionalinis diktantas vyks vasario 28 dieną

Jau tryliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks vasario 28 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu.

Skaityti toliau...
Aukštelkuose Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga – Alksniupių „Pilnaties“ teatro spektaklis

Vasario 16-osios dienos proga į Aukštelkų kultūros namus rinkosi Aukštelkų seniūnijos gyventojai, svečiai.

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Aukštelkų kultūros namuose susirinkusius renginio svečius ir dalyvius sveikino Aukštelkų seniūnė Alma Kubilinskienė.

Skaityti toliau...
Pirmą kartą Radviliškio muzikos mokyklos istorijoje – laureato vardas Nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse

Šiais metais Nacionaliniam Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursui – 46 metai. Per ilgus gyvavimo metus šis renginys įsitvirtino Lietuvos kultūriniame gyvenime ir greta savo bendraamžės „Dainų dainelės“ tapo viena gražiausių muzikos švenčių mūsų krašte. B. Dvariono konkursas tapo dėkinga proga apžvelgti, kiek turime menams palinkusio jaunimo, kuriam mūsų paskatinimai ir parama atvėrė kelius į didžiąją Muziką, į pasaulinį pripažinimą.

Skaityti toliau...
Kviečiame susipažinti su parengtu įsakymo projektu dėl Radviliškio miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo rengimo

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalyje nustatyta tvarka, skelbiame apie po 10 d. d. ketinamą priimti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą dėl Radviliškio miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo rengimo. Kviečiame susipažinti su parengtu įsakymo projektu (žr. žemiau).

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)