2020 m. birželio 6 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Birželio pirmasis sekmadienis – Tėvo diena

Skaityti toliau...
Kur dėti seną asbestinę stogo dangą?

Atšilus orams, pradedami vykdyti įvairūs lauko statybos ir remonto darbai, vienas tokių – stogų keitimas. Ar žinote, kaip nepakenkiant aplinkai tvarkyti seną asbestinę stogo dangą?

Skaityti toliau...
Nelegalūs statiniai daugiabučio kieme – įspėjimai jais besinaudojantiems asmenims

Radviliškio  rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyrius, gauna pranešimus iš gyventojų ir apžiūri bei vertina medinių konstrukcijų objektus (sandėliukus), esančius miesto daugiabučių kiemuose. Nekilnojamojo turto registre neįregistruotų ir įrengtų neturint reikiamų leidimų/sutikimų objektų savininkai įpareigojami pašalinti neteisėtai stovinčius darinius ir sutvarkyti aplinką.

Skaityti toliau...
Eibariškių parko teritorija filmuojama

Pastebėta, kad ne visi radviliškiečiai vertina visiems kuriamą gerovę, todėl Eibariškių parko teritorija filmuojama!

Parke draudžiama gadinti, laužyti ar kitaip niokoti parke įrengtą inventorių!

Skaityti toliau...
Susitvarkykite savo apleistų žemių plotus

Kaip tinkamai sutvarkyti apleistas žemės plotus.

Skaityti toliau...
Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) patikslinus sąlygas, kaip organizuoti darbą valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose bei jų valdomose įmonėse, keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka Radviliškio rajono savivaldybėje

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimu, nuo šiol nebelieka rekomendacijos šiose įstaigose sudaryti sąlygas darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu arba organizuoti jų darbą taip, kad būtų užtikrinamas kuo mažesnis kontaktas su kitais žmonėmis. Visi Radviliškio rajono savivaldybės  administracijos specialistai dirba įprastine tvarka. Gyventojai Savivaldybėje aptarnaujami įprastine tvarka, tik būtina dėvėti kaukę.

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Po Radviliškio rajoną keliausime senuoju pirklių ir pašto keliu

2020 m. birželio 3 d. Radviliškio rajono savivaldybėje vyko renginys, skirtas Kultūros kelių pristatymui. Renginys prasidėjo kultūros kelių steigimo gairių, kurios skirtos kultūros kelių vystytojams, pristatymu. Gairės yra sudarytos LR kultūros ministerijos, apie jas kalbėjo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus Paveldosaugos ir turizmo poskyrio vedėjas Vytautas Simelis.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia birželį praleisti aktyviai!

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro kolektyvas ragina: „Laikas pakilti nuo karantino metu nusėdėtų sofų ir vasarą pradėti aktyviai!“

Skaityti toliau...
Paskelbta apklausa dėl COVID-19 pandemijos pasekmių Radviliškio rajono jaunimui

Nuo 2020 m. kovo Lietuvoje paskelbtas karantinas, dėl kurio ribojamas lankymasis uždarose ir atvirose teritorijose, ribojamos jaunimo ir darbo su jaunimu veiklos – atvirųjų jaunimo centrų paslaugų teikimas, švietimo įstaigų darbas, jaunimo laisvalaikio vietų (kino teatrų, sporto klubų, bibliotekų ir kitos veiklos) darbas, savanorystės galimybės ir kt. Radviliškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, siekdama išsiaiškinti pandemijos pasekmes jaunimui (14 – 29 m.), vykdo apklausą ir kviečia išsakyti savo nuomonę.

Skaityti toliau...
Prasideda traktorių techninės apžiūros

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius pradeda vykdyti juridinių ir fizinių asmenų traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų technines apžiūras. Apžiūros vyks nurodytų subjektų mechaninėse dirbtuvėse arba aikštelėse prie jų. Mokestis už techninę apžiūrą mokamas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie LR Finansų ministerijos. Įmokos kodas 53071.Už traktoriaus, savaeigės ir žemės ūkio mašinos techninę apžiūrą –  6,80 Eur, už priekabos techninę apžiūrą – 5,50 Eur. Visais techninės apžiūros klausimais kreiptis į Žemės ūkio skyrių telefonu (8 422) 69 141.

Skaityti toliau...
2020 m. birželio 10 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdis

2020 birželio 10 d. 13 val. – savivaldybės didžiojoje salėje šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos prevencijos komisijos posėdis.

DARBOTVARKĖ:

  1. Dėl gauto 2020-05-13 piliečio M. A. skundo Nr. GP-129-(8.27).
  2. Dėl gauto 2020-05-13 piliečio M. A. skundo Nr. GP-131-(8.27).
  3. Dėl gauto 2020-05-15 piliečio M. A. skundo Nr. GP-134-(8.27).
  4. Kiti klausimai

Komisijos pirmininkas      
Saulius Luščikas

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono meno kolektyvai padėkojo Lietuvai

Birželio 1 d. 17 val. visa Lietuva suskambėjo muzikos garsais – vyko akcija „Ačiū, Lietuva“. Radviliškio rajono meno kolektyvai taip pat prisijungė prie visą šalį jungiančios muzikinės akcijos.

Skaityti toliau...
Triukšmingai paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena, Radviliškio miesto parke atidaryta Vasaros terasa

Birželio 1-ąją mažieji radviliškiečiai ir jų tėveliai turėjo galimybę susitikti su linksmobiliu keliaujančiais personažais DJ R&G, kurie važinėjo po Radviliškį, lankė mažuosius draugus ir buvo sustoję trijose stotelėse: Aušros aikštėje, Jaunystės gatvėje esančioje žaidimų aikštelėje ir Radviliškio miesto kultūros ir poilsio parke.

Skaityti toliau...
Šiaulių regione startuoja nemokama dalijmosi daiktais iniciatyva

VšĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ Šiaulių regione nuo birželio 9 d. atveria daiktų dalijimosi tinklo „Daiktų kiemas“ duris. Džiaugiamės informuodami, kad pagaliau gyventojai turės galimybę nemokamai ne tik atvežti ir padovanoti, bet ir pasiimti naudotą, tačiau reikalingą daiktą. Tikimės, jog ši iniciatyva paskatins gyventojus keisti požiūrį ir įpročius, skatinančius atsakingiau vartoti, būti pilietiškais ir nebenaudojamais daiktais dalytis su kitais. „Daiktų kiemas“ bus atviras kiekvienam iš mūsų, tad kviečiame visus tapti šio kiemo dalimi ir bendromis pastangomis ugdyti bendruomeniškumą.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)