2020 m. gruodžio 5 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Radviliškyje įžiebta Kalėdų eglė ir Kalėdinių eglučių alėja

Artėja didžiosios metų šventės. Miestai ir miesteliai savo aikštėse pradėjo žaliaskarių eglių įžiebimo maratoną. Šiandien Radviliškyje virtualiai transliuotos „Žiemos pasakos“ veikėjai Kalėdų Senelis, mama Žiema ir nykštukas Šaltukas, padedami Snaigių ir visų radviliškiečių gerų norų, įžiebė pagrindinę Radviliškio miesto eglę ir tradicinę Kalėdinių eglučių alėją.

Skaityti toliau...
Sveikas ir aktyvus gruodis namuose!

Lietuvoje paskelbus karantiną tenka vis daugiau laiko praleisti namuose. Kad atėjęs gruodis ir artėjančių švenčių laukimas būtų džiugus, aktyvus bei sveikatai palankus, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras kviečia registruotis ir dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose neišeinant iš namų!

Skaityti toliau...
Gruodžio 10-ąją – nemokamos teisinės konsultacijos

10-ąją dieną visame pasaulyje bus minima Tarptautinė žmogaus teisių diena, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į žmogaus teises bei skatinti jų puoselėjimą.

Skaityti toliau...
Verslininkai ir planuojantieji įkurti verslą!

Suskubkite kreiptis, verslo rėmimui ir skatinimui lėšų dar yra!

Radviliškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdyje, vykusiame nuotoliniu būdu, svarstyti įmonių prašymų dėl finansinės paramos skyrimo ir kitų klausimų.

Skaityti toliau...
Virtualiai – apie projekto „Reflektavimo sistemos diegimas Radviliškio rajono mokyklose“ vykdymą

2020 m. gruodžio 2 d. virtualioje mokymosi aplinkoje vyko pasitarimas dėl projekto „Reflektavimo sistemos diegimas Radviliškio rajono mokyklose“ (Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-03-0015) įgyvendinimo. Susitikime dalyvavo ne tik projekto partnerių Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos, Radviliškio Vaižganto ir Vinco Kudirkos progimnazijų, Radviliškio rajono Baisogalos ir Grinkiškio Jono Poderio gimnazijų vadovai ir pedagogai, bet ir bet ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas.

Skaityti toliau...
Vyriausybė pritarė karantino sąlygų sugriežtinimui šalyje

Atsižvelgiant į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje, Vyriausybės nutarimu bus įvestos griežtesnės karantino sąlygos – sumažintas leidžiamas besibūriuojančių žmonių skaičius, uždraustas prekybos centruose dirbančių laikinų prekybininkų darbas. Taip pat, siekiant apriboti prekybos vietų lankytojų srautus, rekomenduojama atsisakyti trumpalaikių pardavimų skatinimo priemonių.

Skaityti toliau...
Šiaulių tardymo izoliatorius kviečia prisijungti prie komandos. Laukiami asmenys, norintys dirbti pataisos pareigūnais

Šiaulių tardymo izoliatorius yra statutinė įstaiga, kurios viena iš pagrindinių veiklos sričių yra kardomosios priemonės – suėmimo, arešto ir laisvės atėmimo bausmės vykdymas. Čia dirba per 90 jaunesniųjų specialistų, kurių funkcijos yra užtikrinti nuolatinę suimtųjų (nuteistųjų) elgesio kontrolę, stebėti juos, siekiant užtikrinti Laisvės atėmimo vietų apsaugos ir priežiūros instrukcijų vykdymą. Šiaulių tardymo izoliatorius ieško Saugumo valdymo skyriaus jaunesniųjų specialistų (pataisos pareigūnų).

Skaityti toliau...
Artėja Kalėdos. Organizuojami konkursai, bus įžiebta Kalėdų eglė Radviliškio mieste

Radviliškio miesto Kalėdų eglė ir Kalėdinių eglučių alėja bus įžiebta nuotoliniu būdu

Jau šį penktadienį, gruodžio 4 d., 18 val. radviliškiečius, rajono gyventojus ir visus kitus, norinčius stebėti Radviliškio miesto Kalėdų eglės įžiebimo ceremoniją, kviečiame įsijungti Radviliškio miesto kultūros centro paskyrą Facebook socialiniame tinkle ir visiems drauge pažiūrėti muzikinį, teatralizuotą ir smagų vaidinimą „Žiemos pasaka“.

Skaityti toliau...
2020 m gruodžio 8 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis

2020 m gruodžio 8 d. 15.00 val. nuotoliniu būdu šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdis.

DARBOTVARKĖ

  1. Dėl gauto pil. M. A. 2020 m. lapkričio 15 d. skundo nagrinėjimo.
  2. Kiti klausimai.

Komisijos pirmininkas   
Kęstutis Dambrauskas 

Skaityti toliau...
2020 m. gruodžio 17 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis

2020 m. gruodžio 17 d. šaukiamas Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. 

Tarybos posėdis vyks nuotoliniu būdu.

Tarybos komitetų posėdžiai (posėdžiai vyks nuotoliniu būdu)

Skaityti toliau...
Jau galime pajusti Radviliškį

Paskutinįjį lapkričio penktadienį prie Viešosios bibliotekas atidengtas pirmasis mūsų krašte taktilinis žemėlapis.

LKT išleistoje knygoje „Inovatyvių leidybinių produktųtaikomasis tyrimas“ teigiama, kad taktiliniai produktai laikomi vieni iš efektyviausių regėjimo negalią turinčių vaikų komunikacinių ir bendrųjų gebėjimų lavinimo priemonių. Taip suteikiama galimybė tyrinėti, mokytis, pajusti, skaityti matantiems ir neregiams kartu.

Skaityti toliau...
Informacija apie koronavirusą COVID-19

Skaityti toliau...
Gerbiamieji Radviliškio rajono Žemdirbiai!

Ištuštėjo laukai. Iš sodų, daržų ir laukų gėrybės jau suneštos į aruodus. Rodos, dar tik vakar bangavo javų jūros, auksu spindėjo rapsų laukai, o šiandien lygiai gula juodų arimų vagos, tarsi raukšlės giliai mąstančio, susirūpinusio žmogaus veide. Tai ruduo – rimties ir susikaupimo metas, savotiškas gamtos raginimas stabtelti, atsikvėpti ir pažvelgti tarsi iš viršaus į nuveiktus darbus, sukauptą patirtį, džiaugsmo ir liūdesio akimirkas. O vėl sužaliavę javai jau pradėjo ruoštis ateinančių metų derliui. Toks jau amžinas gamtos ratas.

Skaityti toliau...
Informacija apie LR Seimo nario Antano Čepononio priimamojo darbo laiką ir gyventojų priėmimą

LR Seimo narys Antanas Čepononis gyventojus priims 2020-12-04 (penktadienį) 9.00–12.00 val.

Norint iš anksto registruotis susitikimams su Seimo nariu, skambinti tel. +370 686 69 385 arba rašyti el. paštu adresu antanas.cepononis@lrs.lt

Seimo nario priimamojo informacija

Skaityti toliau...
Būkime sąmoningi, saugokime savo turtą. Diskutuota apie Eibariškių parke pasitaikančius vandalizmo atvejus

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos, Radviliškio miesto seniūnijos atstovai apsilankė Eibariškių parke, apžiūrėjo naująjį apžvalgos bokštą, įvertino galimybes parką padaryti saugesnį.

Skaityti toliau...
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)