2022 m. gegužės 28 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Naujienos
Senjorės stiprino sveikatą dalyvaudamos Fizinio aktyvumo programoje vyresniems 65+

Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras šių metų vasario – gegužės mėnesiais organizavo Fizinio aktyvumo programą vyresniems 65+. Ši programa skirta vyresnio amžiaus asmenims nuo 65 metų gerinti bendrą organizmo fizinį pajėgumą.

Skaityti toliau...
Rajono keliams ir gatvėms – didesnis dėmesys

„Nudulka greičiau nei spėja rangovai privežti“, – taip apie žvyrkelių priežiūrą pajuokaudamas sako Gintautas Vičas, Radviliškio rajono savivaldybės Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas. Jo vadovaujamo skyriaus specialistai kuruoja ne tik vietinės reikšmės kelių priežiūrą, remontą, bet ir asfaltavimą. Taip pat skyrius rūpinasi ir daugiabučių kiemų ir kitos susisiekimo infrastruktūros būkle. Visiems šiems darbams rajono savivaldybė 2022 metams skyrė keturis milijonus eurų.

Skaityti toliau...
„Keliaujantys jaunimo metai“ pradeda savo kelionę per Lietuvą

2022-aisiais minimi Lietuvos ir Europos jaunimo metai, tai reiškia, kad šiemet jaunimo visoje Lietuvoje laukia įvairūs renginiai ir iniciatyvos. Viena iš jų – Jaunimo reikalų agentūros organizuojami „Keliaujantys jaunimo metai“. Tai devynių vienos dienos jaunimui skirtų renginių ciklas, kuriuo planuojama aplankyti devynias Lietuvos savivaldybes.

Skaityti toliau...
„Dizaino sparnai“ kviečia dalyvauti: pradedantiesiems dizaineriams siūlomos stipendijos, įmonėms – nefinansinė parama

Projektas „Dizaino sparnai“, kurį įgyvendina Lietuvos kultūros taryba, parengusi šią priemonę kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, startuoja: nuo šiandien pradedantieji dizaineriai kviečiami teikti paraiškas stipendijoms, o labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės – paraiškas nefinansinei paramai gauti, kuria būtų siekiama didinti verslo konkurencingumą kuriant ir diegiant skaitmeniniais, inovacijų ir žiedinės ekonomikos principais grįstus dizaino sprendimus. Juos kurs stipendijas gavę ir norintys patirties darbo rinkoje įgyti dizaineriai per 10-ties mėnesių trukmės laikotarpį, kuriame vyks mokymai ir du kūrybinės veiklos etapai.

Skaityti toliau...
Iškilmingai atidarytas renovuotas Vaižganto progimnazijos stadionas

Daugiau nei pusę milijono eurų kainavęs Vaižganto progimnazijos stadiono atnaujinimas – baigtas. Stadionas pasikeitė neatpažįstamai – įrengtos spalvingos tribūnos sirgaliams, įvairūs specializuoti sporto sektoriai, tinklinio ir futbolo aikštės, pakeista bėgimo takų danga. Stadiono renovacijos darbus atliko UAB „ROLANA“. Iš šių metų biudžeto Radviliškio rajono savivaldybė projektui įgyvendinti skyrė 137 000 Eurų.

Skaityti toliau...
Besimokanti Europa – Radviliškyje

Gegužės 16–20 dienomis Vinco Kudirkos progimnazija priėmė projekto “Sciencing Europe” („Besimokanti Europa”) partnerius ir organizavo jiems išskirtinę STEAM ir visuminio mokymosi savaitę.

Skaityti toliau...
„Dainoriams“ – 40!

Liaudies turtų puoselėjimas – tai mūsų išlikimo galimybė. Prieš 40 metų tai suprato ir baisogališkiai. Tuometinių kultūros namų direktorės Irenos Žmoginienės ir pirmojo vadovo Stasio Černiausko iniciatyva buvo suburtas etnografinis kolektyvas. Kadangi jis ne tik tik savo krašto kūrybą propagavo, vėliau jis pervadintas folkloro kolektyvu. Šoko, grojo, dainavo ir 1988 metais gavo garbingą „Dainorių“ vardą.

Skaityti toliau...
Įgyvendintas suaugusiųjų sveikatinimo ir mokymo plaukti programa „Sveikata per vandenį“

Gegužės 18 d. Radviliškio plaukimo baseine baigėsi suaugusiųjų mokymo plaukti ir sveikatinimo programa „Sveikata per vandenį“, kuri buvo finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos programų rėmimo specialiosios programos lėšomis. Neabejodami plaukimo nauda ir svarba baseine stengiamės sudaryti sąlygas mokytis plaukti ir tobulinti savo plaukimo įgūdžius įvairių amžiaus asmenims.

Skaityti toliau...
Pranešimas dėl avarinės būklės objekto Radviliškio mieste pašalinimo

Vadovaudamiesi Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-04-01 įsakymu Nr. A-513-(8.2.)  pranešame, kad bus šalinamas avarinės būklės objektas, keliantis pavojų aplinkai: objektas esantis tarp Vasario 16-osios g. 4, 4B, 8G ir Radvilų g. 3B, pastatų Radviliškio m. (pagal Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022-05-19 įsakymą Nr. A-535-(8.2.).

Skaityti toliau...
Galerijos (AV17) edukacinis projektas „Kasdieniai objektai kūryboje” Radviliškio dailės mokykloje

2022 m. gegužės 2 – gegužės 6 dienomis Radviliškio dailės mokykloje vyko galerijos (AV17) inicijuotas edukacinis projektas „Kasdieniai objektai kūryboje“, kuris suteikė galimybę Radviliškio dailės mokyklos mokiniams ir mokytojams gyvai pabendrauti su žymiomis Lietuvos menininkėmis.

Skaityti toliau...
Statistika kalba už save: šio vėžinio susirgimo galima išvengti net 90 proc. – kokia prevencija?

Lietuvoje per savaitę miršta 5 moterys nuo ligos, kurios galima išvengti. Per metus Lietuvoje gimdos kaklelio vėžiu suserga apie 400 moterų ir virš 200 moterų miršta. Gimdos kaklelio vėžys išsiskiria iš kitų vėžio rūšių tuo, kad jo galima išvengti. Lietuvoje tam yra visos priemonės: skiepai nuo pagrindinio gimdos kaklelio vėžio sukėlėjo žmogaus papilomos viruso ir profilaktiniai tyrimai, kurie leidžia užbėgti ligai už akių.

Skaityti toliau...
Rūšiavimas ofise: 4 principai, kurie organizacijai padės laikytis tvarumo

Jei namuose rūšiuojantys atliekas teigia 9 iš 10 gyventojų, atliekų rūšiavimas darbo aplinkoje tebekelia iššūkių. Dalyje organizacijų iki šiol yra neįdiegta rūšiavimo infrastruktūra. Kitur tvarumo principams priešinasi kolegos, iš tingulio ar nežinojimo plastiko pakuotes metantys kartu su organinėmis šiukšlėmis. VšĮ „Gamtos ateitis“ ekspertai dalijasi, kaip rūšiavimą paversti visos darbo komandos įgūdžiais.

Skaityti toliau...
Pranas Sluckus (1954-2022)

Dabar einu į didžią tylumą,
Į tylumą, palaimintą ir didžią.
Einu į laisvę, didelę ir plačią,
Kuri priims mane kaip lauktą svečią.

                        V. Mykolaitis-Putinas

Skaityti toliau...
Minaičiuose paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Šiandien Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Tarybos 1949 m. vasario 16 d. deklaracijos paskelbimo memoriale, Minaičiuose, buvo paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena.

Skaityti toliau...
Radviliškiečių plaukikų pergalės regionų plaukimo varžybose Anykščiuose

Gegužės 13–14 dienomis Anykščiuose vyko „Regionų taurės 2022“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo 300 dalyvių iš 15 regionų. Plaukikai varžėsi penkiose amžiaus grupėse ir rungtyniavo tiek asmeninėse, tiek komandinėse įskaitose.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gegužė
    2022     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)