2021 m. birželio 15 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Nuotaikinga Sporto ir žaidimų šventė Pociūnėliuose!Spausdinimo versija

Šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Tėvo dienai paminėti, birželio 5-ąją Pociūnėlių pagrindinės mokyklos stadione surengė Skėmių seniūnijos sporto metodininkas Arūnas Čižauskas ir miestelio kultūros namų kultūros darbuotojos Aušrelė Sereikienė, Genovaitė Vorienė.

Aušrelė Sereikienė pasveikino vaikus ir tėčius šventės proga ir pakvietė aktyviai dalyvauti renginyje. Du muzikinius numerius – dainas „Draugystė“ ir „Vaikystės vizijos“ – susirinkusiesiems skyrė Genovaitė Vorienė ir Gabija Koryznaitė. Aušrelė Sereikienė sakė: „Užaugę vaikai labiausiai prisimena ne tėvų nupirktas dovanas, o laiką, praleistą kartu. Norėjome vaikams ir tėvams suteikti galimybę pabūti drauge, atitrūkus nuo kompiuterių, nuo kasdienių rūpesčių. Stengėmės priminti jau pamirštas užduotis, panaudoti paprastus daiktus. Norėjome, kad vaikai būtų mokomi patys pasidaryti žaislus, o ne viską gauti už dyką.“

Ir vaikams, ir jų tėveliams buvo pasiūlyta įvairių veiklų! Didelio susidomėjimo sulaukė smiginys, krepšinio baudų mėtymas, ,,Kelionė per pelkę“, mėtymas į taikinį, žiedų mėtymas, ,,Kas daugiau numuš kamuoliukų?“, šaškių varžybos ,,Kas greičiau pralaimės“, važiavimas paspirtuku. Nemažai rungčių dalyvių buvo apdovanoti saldžiais prizais! Jų tikrai nusipelnė vaikai, dalyvavę visose rungtyse, – tai Gabija Koryznaitė, Jokūbas Koryzna, Domantas Lečas. Smiginys puikiai sekėsi Egidijui Koryznai, Kornelijai Kriaučiūnaitei ir Laurynui Jučui. Krepšinio baudas taikliausiai mėtė Egidijus Koryzna, Lukas Ivanovas ir Lukas Turskis. Į taikinį mėtyti geriausiai sekėsi Svajūnui Lečui ir Loretai Lečienei. Šaškių varžybose nepralenkiami buvo Judita Koryznienė ir Aleksandras Beleckas. Paspirtuku greičiausiai važiavo Benas Kasarauskas. Apdovanojimai skirti trims šaunioms šeimoms, aktyviai dalyvavusioms šventėje: saldžiais prizais buvo pradžiugintos Loretos ir Svajūno Lečų, Aleksandro Belecko ir Rasos Michailovskajos, Juditos ir Egidijaus Koryznų šeimos.

Vaikai, jų tėveliai liko patenkinti švente! Visi trys renginio organizatoriai džiaugėsi šventės dalyviais, nes jie buvo aktyvūs, džiaugėsi, kad pavyko surengti šventę, laikantis saugumo reikalavimų, kas yra būtina nesibaigus koronaviruso pandemijai.   

Roma Buivydienė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)