2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Oninių šventė KarčemoseSpausdinimo versija

Karčemų kaimo bendruomenė „Kaimynai“ liepos 25-osios pavakarę susibūrė į Oninių šventę prie kaimo vasaros estrados. Šventėje pagerbtos Onutės ir Onos, visoms joms įteiktos puošnios skrybėlaitės.

Į renginį Omų ir Onučių pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė. Jie pasidžiaugė Karčemų bendruomenės žmonių susibūrimais, bendruomeniškumu, gražiomis šventėmis. Karčemiškius gražios šventės proga sveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Povilaitis, Karčemų bendruomenės pirmininkė Vaiva Vaičiūnienė, bendruomenės valdybos narys Edmundas Adomavičius, Karčemų seniūnaitė Janina Riukienė.

Renginį vedė ir svečius iš aplinkinių bendruomenių, visus dalyvius linksmino Šeduvos kultūros ir amatų centro meno vadovė Izolina Staniulienė. Susirinkusiesiems gerą nuotaiką dovanojo kapelijų ir kitų muzikantų pasirodymai, įvairiausios atrakcijos, žaidimai. Renginio organizatoriai - Radviliškio seniūnija ir Karčemų kaimo bendruomenė „Kaimynai“.

Karčemų kaimo bendruomenės „Kaimynai“ informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)