2022 m. sausio 23 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Padėkota aktyviems policijos rėmėjams ir pagalbininkamsSpausdinimo versija

Kaip ir kasmet, į rajono policijos komisariatą buvo pakviestas būrelis aktyvių policijos rėmėjų, socialinių partnerių, bendruomenių ir saugių kaimynysčių atstovų, kurie savo darbais ir iniciatyvomis prisideda prie rajono gyventojų saugumo užtikrinimo, prevencinių priemonių ir kitų idėjų įgyvendinimo, pilietiškumo ugdymo ir teisinės informacijos sklaidos.

Dar kartą AČIŪ Radviliškio rajono policijos komisariato tarė aktyviausiems policijos rėmėjams. Kristinai Mikalauskienei, Dariui Stankūnui ir Valerijui Savčenko padėkota už pagalbą užtikrinant viešąją tvarką ir vykdant kitas prevencines priemones. Už glaudų tarpinstitucinį bendradarbiavimą sprendžiant gyventojų saugumo ir nusikalstamumo bei kitų teisės pažeidimų prevencijos klausimus, teisinės informacijos sklaidą, gyventojų teisinio sąmoningumo ugdymą Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius padėkojo Radviliškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotojai, pavaduojančiai seniūną, Vigilijai Dževečkienei ir Radviliškio Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonui dekanui Tadui Rudžiui.

Už glaudų bendradarbiavimą ir pagalbą policijai sprendžiant bendruomenėse iškilusias problemas, už nuoširdų indėlį rūpinantis bendruomenių saugumu, teisinės informacijos sklaidą padėkota Pavartyčių seniūnaitijos seniūnaičiui Sigitui Mikučiui, Šiaulėnų seniūnijos seniūnei Ievai Bliznikienei, Šaukoto kaimo bendruomenės saugios kaimynystės grupės pirmininkei Gražinai Adomavičienei ir Skėmių kaimo bendruomenei.

Radviliškio rajono policijos komisariato darbuotojai ir vadovai tikisi, kad iniciatyvių, pilietiškų ir supratingų vieni kitiems gyventojų Radviliškio rajone tik daugės ir tai leis sukurti dar saugesnę aplinką bendruomenėse.

Radviliškio rajono policijos komisariato informacija ir nuotraukos

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)