2021 m. spalio 27 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pasirašyta atnaujinta bendradarbiavimo sutartisSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vadas pulkininkas Rimantas Timinskis 2021 m. spalio 6 d. Pagėgiuose pasirašė atnaujintą Savivaldybės ir Rinktinės bendradarbiavimo sutartį. Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo ir Šiaulių užkardos vadas Saulius Baltakis.

Sutartis atnaujinta į ją įtraukus punktus dėl savivaldos ir pasienio apsaugos įstaigos bendradarbiavimo ekstremaliųjų situacijų atvejais pagal savo iš anksto patvirtintus planus.

Atnaujintoje sutartyje numatyta galimybė teikti visokeriopą pagalbą pagal turimas materialinių išteklių teikimo sutartis, į Savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdžius ir Ekstremaliųjų situacijų operacijos centro darbą įtraukti Rinktinės atstovus, kai gresianti ar susidariusi ekstremalioji situacija yra Tarnybos kompetencijai priklausantis įvykis.

Abiejų šalių bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta 2017 metais.

Pagal šią sutartį abi institucijos bendradarbiauja gerinant Savivaldybės gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių ir kitose srityse, dalijasi gerąja praktika renginiuose ir projektuose.

Radviliškio rajono savivaldybė ir pati aktyviai bendradarbiauja su Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių užkardos pareigūnais, ir skatina savivaldybės įstaigas ir bendruomenes glaudžiau bendradarbiauti su Rinktine ir jos struktūriniais padaliniais, organizuojant bendrus renginius.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Dovilės Jankauskienės nuotraukos

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)