2021 m. sausio 18 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Policija prašo žiemos malonumais džiaugtis atsakingaiSpausdinimo versija

Žiemos pramogų mėgėjams ši žiema – tikras iššūkis. Iškritęs sniegas į gamtą, miškus ir parkus, ant kiekvieno nedidelio kalnelio išviliojo daugybę žmonių: vaikus, šeimas, jaunimą. Tokie susibūrimai pažeidžia karantino reikalavimus, žmonės nepatenkinti, pyksta ant būriuotis draudžiančių pareigūnų. Juk sniego yra, o juo pasimėgauti iki soties dėl pasaulyje siaučiančios koronaviruso pandemijos negalima.

Žinoma, suprantama, kad buvimas lauke, aktyvus judėjimas stiprina imunitetą, bet karantino metu, kai visas pasaulis, taip pat ir Lietuva, stengiasi sumažinti pandemijos mastą, suvaldyti koronaviruso plitimą, tokių didelių sambūrių ant kalvų reikėtų vengti. Policija taip pat kreipiasi į gyventojus ir prašo žiemos pramogomis mėgautis atsakingai. Pareigūnams ne kartą teko vykti perspėti žmonių, kad jie laikytųsi reikalavimų, o piktybiškai juos ignoruojantiems – pradėti administracines teisenas.

Į lauką eiti neuždrausta, tik visų, norinčių pasimėgauti žiemos pramogomis, prašoma rinktis tokias vietas, kuriose nėra daug žmonių, nepamiršti dėvėti apsaugos kaukių ir laikytis saugaus atstumo. Saugokite save ir savo šeimos narius.

Radviliškio rajono seniūnijų paprašyta prie žiemos pramogų mėgėjus viliojančių vietų iškabinti informacinius ženklus, primenančius apie draudimą būriuotis. Taip, saugiais atstumais, laikantis visų karantino reikalavimų, niekas nedraudžia išeiti papramogauti, pasimėgauti žiema, bet reikia būti sąmoningiems ir nedalyvauti masiniuose pasibuvimuose.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)