2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Atvirų durų diena Aukštelkų seniūnijojeSpausdinimo versija

2019 m. rugsėjo 12 dieną Aukštelkų seniūnijoje suorganizuota Atvirų durų diena. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir administracijos direktorė Jolanta Margaitienė susitiko su gyventojais, išklausė jiems rūpimus klausimus ir ieškojo sprendimo būdų. Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Žemės ūkio skyriaus specialistės Valentina Grinienė ir Vilma Urbonienė.

Sutikime dalyvavo nemažai Aukštelkų seniūnijos gyventojų. Radviliškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos atstovai išsakė problemas dėl įrengto pontoninio tilto Arimaičių ežere bei kitus jiems rūpimus klausimus. Aukštelkų kaimo gyventojai iškėlė klausimą dėl nuotekų pajungimo ir drenažo būtinumo Žaliojoje, Mažaičių, Vyšnių, Lauko, Karžygių, Taikos gatvėse.

Seniūnijos gyventojai akcentavo, kad jiems labai reikalingas pėsčiųjų ir dviračių takas nuo Aukštelkų kaimo iki Radviliškio miesto. Kalbėtasi dėl regioninio kelio, einančio per Aukštelkų kaimą, dangos atnaujinimo bei pėsčiųjų tako šalia šio kelio būklės, dėl kelio Gražioniai–Rukaičiai ir Užuožerių gatvės Aukštelkuose asfalto dangos atstatymo, aptarti kaimuose numatomi statyti greičio ribojimo kelio ženklai, diskutuota apie VĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros Aukštelkų ir Gražionių medicinos punktų veiklą. Gyventojai išreiškė nepasitenkinimą dėl laukuose laistomo mėšlo nepakenčiamo kvapo.

Susitikime su bendruomenės nariais, seniūnaičiais, seniūnijos darbuotojais kalbėta apie galimybę tapti likusių be tėvų globos vaikų globėjais (rūpintojais) ar galimybe juos įsivaikinti. D. Brazys supažindino su globos (rūpybos) ar įvaikinimo proceso ypatumais, vykdomais mokymais, savipagalbos užsiėmimais ir renginiais šia tema. Atsižvelgiant į vaikų globos namų pertvarką, siekiama kuo plačiau skleisti informaciją apie vaikų globą, formuoti teigiamą visuomenės požiūrį į globą ir įvaikinimą. Vedėjas papasakojo apie greitai atsidarysiančių Savarankiško gyvenimo namų veiklą.

Aukštelkų seniūnijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)