2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Kviečiame pasinaudoti savivaldybės teikiama parama ir sutvarkyti kiemo aikšteles, automobilių stovėjimo aikštelesSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės taryba 2014 m. birželio 26 d. sprendimu Nr. T-785 „Dėl Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtino Susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašą, kuriame numatyta, kad visi, norintys sutvarkyti bendrojo naudojimo teritorijose prie gyvenamosios ar kitos paskirties pastatų esančias kiemo aikšteles, automobilių stovėjimo aikšteles, privažiavimus (įvažiavimus, akligatvius), šaligatvius ir šalia jų esančius elektros tiekimo, apšvietimo, telekomunikacijų tinklus, lietaus (paviršinių) vandens nuotekų tinklus, gali kreiptis į Radviliškio rajono savivaldybę ir prašyti prisidėti prie šių darbų finansavimo.

Fiziniai ir juridiniai asmenys prie inžinerinių techninių paslaugų ir statybos montavimo darbų turi prisidėti ne mažiau kaip 50 proc. visos statybų darbų vertės, prie modernizuotų ar modernizuojamų daugiabučių gyvenamųjų namų įrengiamos infrastruktūros – ne mažiau kaip 30 proc. visos statybų darbų vertės.

Savivaldybės skiriama didžiausia (maksimali) paramos suma vienam projektui yra 40 000 Eur su PVM.

Lėšos statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto darbams skiriamos iš Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto.

Norintieji gauti paramą privalo pateikti:

  • nustatytos formos prašymą;
  • paraišką pateikusio asmens teisės aktų nustatyta tvarka išduotą įgaliojimą atstovauti Pareiškėjui (-jams) ir jo kontaktinius duomenis;
  • prašomų atlikti darbų apimtis, objekto schemą, matmenis ar projektinius pasiūlymus. dokumentą, kuriame išdėstyta, kokią įtaką projekto įgyvendinimas darys saugiam eismui šiuose keliuose (gatvėse).

Paraiškos priimamos iki 2021 m. gegužės 31 d. Savivaldybės administracijos Bendrajame skyriuje (I a. Aušros a. 10, 82196 Radviliškis) arba siunčiamos paštu adresu Aušros a. 10, 82196 Radviliškis.

Paraiškas vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)