2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Oro gynybos bataliono ir Aviacijos bazės NPPKT kariai iškilmingai prisiekė Lietuvos RespublikaiSpausdinimo versija

2019 m. rugsėjo 13 d.  įvyko iškilminga Oro gynybos bataliono ir Aviacijos bazės Nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (toliau – NPPKT) karių priesaikos ceremonija.

Iškilmingos ceremonijos metu, visų karių ir renginio svečių akivaizdoje, net 220 NPPKT karių prisiekė tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Visų prisiekiančiųjų karių vardu skaityti priesaikos tekstą ir garbė pabučiuoti Karinių oro pajėgų vėliavą buvo pakviesta jaunesnioji eilinė Irma Taurinskienė.

Vėliau kariams buvo suteikti pirmieji kariniai laipsniai. Karius palaimino Lietuvos kariuomenės vyriausiasis kapelionas pulkininkas leitenantas Rimas Venckus.

Oro gynybos bataliono štabo viršininkas, atliekantis vado funkcijas, majoras Laurynas Ivanauskas, sveikindamas šia iškilminga ir prasminga proga, kariams palinkėjo:„- Ištikimai tarnaukite savo šaliai, sąžiningai vykdykite savo vadų įsakymus, būkite dorais ir garbingais Lietuvos kariais ne tik dabar bet ir ateityje“...

Ne mažiau prasmingų žodžių ir palinkėjimų išsakė Karinių oro pajėgų štabo viršininkas pulkininkas leitenantas Ramūnas Titenis, Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis bei Aviacijos bazės vadas pulkininkas leitenantas Antanas Matutis.

Po priesaikos priėmimo ceremonijos, karių artimieji ir šeimos nariai buvo pakviesti į Oro gynybos batalioną susipažinti su turima ginkluote ir technika, pasižvalgyti po bataliono teritoriją bei susipažinti su karių gyvenamosiomis sąlygomis.
Džiaugiamės ir didžiuojamės savo kariais bei linkime sėkmės tolimesnėje tarnyboje!

Daugiau nuotraukų galite pamatyti čia.

Nuotr. aut.: vyr. eil. Toma Rimkevičiūtė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)