2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
„Patrepsėliui“ – 20Spausdinimo versija

Radviliškio miesto kultūros centras saulėtą lapkričio 30-ąją pasitiko švęsdamas suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų festivalį „Ir ne tik iš Lietuvos“.

Šis festivalis išskirtinis, nes jo organizatorius – Radviliškio miesto kultūros centro garbaus amžiaus žmonių liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“ – šiais metais švenčia savo veiklos 20-metį.

Net 10 kolektyvų subūręs jubiliejų švenčiantis „Patrepsėlis“ buvo pasveikintas ne tik festivalio dalyvių, bet ir svečių. Ilgų gyvavimo metų, sėkmingos kūrybinės veiklos „Patrepsėlio“ šokėjams linkėjo Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė.

Pakilia nuotaika spinduliavo bei gerais įspūdžiais ir emocijomis šokėjai dalijosi su kolegomis ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir iš kaimyninės Estijos.

Į festivalį „Patreppsėlio“  šokėjų pasveikinti atvyko „Girėnai“ iš Šakių, „Sidabra“ iš Panevėžio, „Jievaras“ iš Joniškio, „Laaberjalg“ iš Marijama, Estijos, „Alsa“ iš Akmenės rajono, „Diemedis“ iš Šiaulių rajono, „Abrūsėlis“ iš Joniškėlio, „Patrepsėlis“ iš Kelmės, „Šelmiai“ iš Radviliškio.

Parengta pagal Radviliškio miesto kultūros centro informaciją

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)