2020 m. sausio 23 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono saugių kaimynysčių grupių protų mūšis – puiki 2020 metų pradžiaSpausdinimo versija

Tradicinis naujųjų metų protų mūšis suorganizuotas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre, kuriame įsikūrusi viena  saugiausių ir efektyviausiai veikianti Saugios kaimynystės grupė visame rajone. Pasivaržyti protų mūšyje susirinko net 12 saugių kaimynysčių atstovų iš rajone registruotų 38 saugios kaimynystės grupių.

Renginyje padėkota aktyviausioms bendruomenėms už saugios aplinkos kūrimą, pilietiškumo ir savanorystės puoselėjimą. Radviliškio rajono savivaldybės mero Antano Čepononio sveikinimai perduoti visoms rajone veikiančioms saugios kaimynystės grupėms, o atminimo dovanos už pasiektus rezultatus kuriant saugią aplinką įteikta Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro saugios kaimynystės grupei. Visus mero vardu pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Juozapaitytė.

Saugios kaimynystės grupėms padėkojo protų mūšio organizatoriaus – Radviliškio rajono policijos komisariato – viršininkas Linas Valius ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro direktorius Jonas Pravilonis. Dainą susirinkusiems dovanojo Lėja Deltuvaitė (mokytoja Inga Petrauskienė).

Protų mūšyje netrūko klausimų apie Lietuvos ir policijos istoriją ir veiklą, įstatymų taikymą, saugios kaimynystės idėją, veiklą ir svarbą, Lietuvai nusipelniusius žmones.

Varžytuvės buvo nelengvos. Komandoms reikėjo atsakyti net į šešiasdešimt įvairiai susuktų klausimų. Emocijos liejosi per kraštus, pralaimėjusių nebuvo, bet nugalėtojų komanda  vis tik paskelbta. Ja tapo Baisogalos bendruomenės saugios kaimynystės grupė. Antrąją vietą iškovojo Beinoravos bendruomenės saugios kaimynystės grupė, trečiojoje vietoje – Radviliškio miesto daugiabučio namo bendrijos „Giraitė“ saugios kaimynystės grupė.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)