2020 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tegul Radviliškis būna tvarkingas. Fiksuokime pažeidimus ir gyvenkime tvarkingaiSpausdinimo versija

Daug diskusijų ir aistrų keliama dėl naujųjų pusiau požeminių konteinerių naudojimo, netvarkingų atliekų surinkimo aikštelių. Pripažinkime – dažniausiai tvarka priklauso nuo noro tvarkytis ir nešiukšlinti.

 

Būkime tvarkingi ir sąmoningi. Esame atsakingi už gamtą, tad pradėkime kiekvienas nuo savęs ir neleiskime kitiems teršti mūsų visų gyvenamosios aplinkos.

Keiskime įpročius: rūšiuokime, meskime išrūšiuotas atliekas į tuos konteinerius, kurie įrengti Jūsų namui. Nuo šiandien apie tai informuoja lipdukai ant konteinerių.

Stambiąsias atliekas: nebereikalingus baldus, statybines atliekas, sugedusią buitinę techniką, žaliąsias atliekas ir pan. vežkite į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Žironų kaime. Pasitaiko ir tokių atvejų, kad Radviliškio miesto centre prie konteinerių atsiranda pakuočių iš šalia esančių įmonių, parduotuvių.

Didžioji dauguma gyventojų visada turi mobiliuosius telefonus. Prašome gyventojų padėti išaiškinti tokius pažeidėjus – fotografuokime ir filmuokime pažeidimo faktą, kad Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai galėtų pažeidėjus identifikuoti ir nubausti.

Užfiksuotus pažeidimo atvejus siųskite per „Messenger“ programėlę Radviliškio rajono savivaldybės paskyroje „Facebook“, el. paštais viktoras.smitas@radviliškis.lt, erlandas.pranys@radviliškis.lt. Galite skambinti telefonais: (8 422) 69 146 (8 422) 69 057.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)