2022 m. sausio 25 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Reikia planuoti ir veikti, nors žinai, kad planus vėl gali tekti keistiSpausdinimo versija

Šiuo laikmečiu, kai Covid -19 virusas koreguoja visų mūsų gyvenimą, vienintelis stabilus dalykas jame yra kaita. Pokyčiai vyksta nepriklausomai nuo to ar mums patinka, ar ne. Galime jiems priešintis, tačiau galime ir bendradarbiauti. Pasipriešinimo laikas jau baigiasi. Suvoki, kad kito kelio nebus – reikia planuoti ir veikti, nors žinai, kad planus vėl gali tekti keisti.

Situacija dėl koronoviruso pristabdė ir pokyčio projekto „Lyderių laikas 3“ veiklas. Ieškoti būdų, ką ir kaip galime padaryti, kad projektas tęstųsi ir pasiektume nusimatytų rezultatų, spalio 20 d. rinkosi Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinė komanda į konsultacinį renginį, kurį moderavo projekto konsultantė dr. Snieguolė Vaičekauskienė. Susitikimo metu peržiūrėjome pokyčio projekto veiklų planą: kas padaryta? ką darome? ką reikia padaryti? Padaryta „revizija“ parodė, kad įgyvendinta didžioji dalis projekto veiklų: parengtas pokyčio projekto veiklų planas, PP dalyvaujantys matematikos mokytojai dauguma taiko patirtinį mokymą(si) pamokose, suburtos Mokyklų kūrybinės komandos, kuriose mokytojai dalijasi patirtimis, analizuoja duomenis, organizuoti mokymai mokytojams ir vadovams, patirtinis ugdymas(is) institucionalizuotas kaip sisteminė veikla mokyklos planavimo dokumentuose, sukurta projekto virtuali darbo platforma komunikacijai, planavimui ir t.t. Susitikimo metu daug dėmesio skyrėme matematikos VBE rezultatų analizei, ieškojome prastų rezultatų priežasčių, būdų kaip padėti mokytojams skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, ugdyti mokėjimo mokytis kompetencijas ir kt.

Cituodama niekad neliūdinčio Mikės Pūkuotuko išmintį, kad „.kartais tai Laivas, bet kartais tai Katastrofa. Viską nulemia… ar esi ant jo, ar po juo“ , noriu tikėti, kad aiški Radviliškio rajono pokyčio projekto kryptis, susitelkusi projekto bendruomenė leis mums plaukti projekto Laivo denyje ir tvirtai laikyti ištiesintą vairą.

Rita Vaigauskienė, Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinės komandos vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)