2021 m. rugsėjo 20 d., pirmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Antroji nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“ Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinės komandos konsultacijaSpausdinimo versija

2019 m. balandžio 30 d. nacionalinio švietimo projekto „Lyderių laikas 3“ Radviliškio rajono savivaldybės kūrybinė komanda – 15 švietimo darbuotojų – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriuje susirinko į antrąją konsultaciją toliau kurti rajono švietimo pokyčio projektą, orientuotą į besimokančiųjų mokymosi sėkmę. Kūrybinę komandą konsultavo dr. Snieguolė Vaičekauskienė, projekto „Lyderių laikas 3“ konsultantė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja.

Konsultacija prasidėjo nuo namų darbų aptarimo: komandos nariai pasidalijo mintimis apie perskaitytas knygas pokyčių ir lyderystės temomis, papasakojo, ką iš skaitinių siūlo kolegoms kaip gerą idėją, kokios mintys skaitant kilo ir kurias iš jų būtų galima panaudoti planuojant pokyčio projektą; pristatė darbovietės kolegų nuomones apie preliminarias pokyčio projekto temas, išskirtas pirmojoje konsultacijoje. Vyravo švietimiečių mintys, kad mokinių mokymosi sėkmę labiausiai įtakotų pamokų organizavimo pokyčiai, didinant pamokų patrauklumą per patirtinį mokymą(-si), tarpdalykinę integraciją, visų švietimo lygmenų bendradarbiavimo, tarimosi ir susitarimų laikymosi kultūros, veiklos reflektavimo, atskaitomybės ir įsipareigojimų stiprinimą.

Susitikimo metu kūrybinės komandos nariai daug mąstė, konstruktyviai diskutavo, atvirai dalijosi savo mintimis, dirbo individualiai, grupėse ir visi kartu. Padedami profesionalaus konsultantės S. Vaičekauskienės fasilitavimo, įdėję nemažai pastangų, panaudoję perskaitytos literatūros įžvalgas ir nuolat galvodami apie besimokančiųjų mokymosi sėkmę konsultacijos dalyviai išgrynino pradinę pokyčio projekto temą „Patraukli pamoka: patyriminis mokymas(-is)“.

Konsultacijos pabaigoje kūrybinė komanda įsipareigojo atlikti namų darbus: iki kitos konsultacijos, vyksiančios 2019 m. gegužės 31 d., susitikti ir aptarti probleminės temos pagrindimą turimais duomenimis, sukonkretinti pokyčio projekto pavadinimą, suformuluoti jo tikslą ir uždavinius; skaityti literatūrą apie patyriminį mokymąsi ir pasiruošti trumpai pristatyti, kas būtų aktualu kuriamam rajono švietimo pokyčio projektui.

Judita Steponavičienė, kūrybinės komandos vadovė

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)