2020 m. gegužės 26 d., antradienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pradedama medžioklės plotų vienetų ribų pakeitimo procedūraSpausdinimo versija

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos komisija medžioklės plotų vienetams sudaryti bei jų riboms pakeisti informuoja, kad pradedama Panevėžio rajono medžiotojų būrelio „Erimaičiai“ ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Radviliškio skyriaus Pociūnėlių medžiotojų būrelio medžioklės plotų vienetų ribų pakeitimo procedūra.

Su parengtu preliminariu ribų pakeitimo projektu galima susipažinti Radviliškio rajono savivaldybės administracijos patalpose (II a. sieninėje skelbimų lentoje) ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos internetiniame tinklalapyje (www.radviliskis.lt) Skelbimų rubrikoje.

Tris mėnesius po paskelbimo spaudoje apie medžioklės plotų vienetų ribų pakeitimo projekto parengimą Komisija priima suinteresuotų asmenų pastabas dėl parengto preliminaraus projekto, teikia suinteresuotiems asmenims rengiamų dokumentų paaiškinimus ir priimta privačios žemės sklypų savininkų, kurių žemę numatoma priskirti konkrečiam būreliui, rašytinius sprendimus dėl draudimo medžioti.

Suinteresuoti asmenys gali asmeniškai susitikti su komisija ir aptarti parengtą projektą 2020 metų birželio 2 d. ir liepos 1 d. (informacija teikiama telefonu 8 685 00 498, el. p. algirdas.gedminas@nzt.lt (komisijos pirmininkas) ir (8 422) 69 141, el. p. remigijus.jankus@radviliskis.lt (komisijos sekretorius).

Projektas.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)