2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Pradedamos mokėti kompensacinės išmokos pieno gamintojams, priimamos laikinosios valstybės pagalbos paraiškos galvijų laikytojams už parduotus galvijusSpausdinimo versija

Spalio 2 d. pradedamos mokėti kompensacinės išmokos pieno gamintojams, susidūrusiems su ekonominiais sunkumais dėl koronaviruso protrūkio.

Tai jau antras laikinosios valstybės pagalbos išmokų mokėjimo etapas. Šį kartą išmokos – 17,8 mln. Eur – pasieks daugiau kaip 26 tūkst.  pareiškėjų. Pagalbos dydis – 88 Eur už pieninę karvę.

Pagalbos lėšos mokamos pieno gamintojams, š. m. birželio 11–30 d. ir rugsėjo 4–11 d. pateikusiems paraiškas rajono, kurioje registruota pareiškėjo valda, savivaldybei.

Lėšas į pieno gamintojų nurodytas sąskaitas perves Nacionalinė mokėjimo agentūra.

Ši priemonė yra pirmosios pagalbos schemos pieno gamintojams pratęsimas. Ir smulkūs, ir stambūs pieno ūkiai, nukentėję nuo koronaviruso pandemijos ir karantino sukeltų pasekmių, liepos mėnesį jau gavo daugiau kaip 18 mln. Eur pagalbą už balandžio-gegužės mėnesius.

Primename, kad šiuo metu yra priimamos paraiškos laikinosios valstybės pagalbos paraiškos galvijų laikytojams už skerdimui nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugsėjo 30 d. parduotus galvijus. Paraiškos priimamos iki spalio 15 d. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje (304 kab.). Daugiau informacijos tel. (8 422) 69 143.

Parengta pagal LR Žemės ūkio ministerijos ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus informaciją

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)