2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Projektas „Sportuojanti bendruomenė - sveika visuomenė“Spausdinimo versija

Asociacija „Šniūraičių bendruomenė“ įgyvendina vietos projektąSportuojanti bendruomenė - sveika visuomenė, pateiktą pagal vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ (toliau – VVG) vietos plėtros strategijos „VVG „Radviliškio lyderis“ teritorijos vietos plėtros strategija 2016–2023 m.“ II prioriteto „Bendruomenės telkimas ir jaunimo įgalinimas mažinti socialinę atskirtį“ priemonę Nr. LEADER-19.2.-SAVA-9 „Bendradarbiavimo tinklų ir savanoriškos veiklos organizavimas“.

Rugsėjo 7 dieną Šniūraičių bendruomenė naujai įrengta modernia krepšinio aikštele Šniūraičiuose surengė Sporto šventę, į kurią sukvietė nemažą būrį Radviliškio ir Aukštelkų seniūnijų sportininkų ir sporto aistruolių. Visus šventės dalyvius pasveikino Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ pirmininkė Audronė Motiejūnienė, Radviliškio seniūnijos seniūnė Gabrielė Kuraitienė, Radviliškio savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorius Rimvydas Aleknavičius, bendruomenių atstovai.

Šventėje dalyvavo net 5 komandos iš Kutiškių, Daugėlaičių, Aukštelkų ir dvi iš Šniūraičių. Krepšinio aikštelėje nenugalimi buvo aukštelkiškiai, sidabrą laimėjo Šniūraičių jaunimas, o bronzą- Kutiškių komanda. Vykdydami projektą, šniūraitiškiai įsigijo „Bumper ball“ komplektą, ir šventės metu buvo jis išbandytas.

Burbulinio futbolo varžybas laimėjo Kutiškių komanda, sidabras atiteko Šniūraičių jaunimui, o bronza atiteko Šniūraičių vyresniųjų komandai. Šventės metu vaikai džiaugėsi batutų pramogomis, ypač daug dalyvių sulaukė atrakcionas - „minkštasis krepšinis". Jame puikiai pasirodė Paulius Burba ir Kernius Urbelis, kurie taip pat buvo nenugalimi baudų metimo rungtyje. Mažieji šventės dalyviai turėjo progos išbandyti batutus, vyresnieji rungėsi prie šaškių lentos, o drąsiausi dar ir kojūkus išbandė...

Jaunimas šventės metu dalyvavo savigynos pamokėlėje, kurią vedė karate klubo „Kentauras" treneris Arūnas Masalskis.

Asociacijos „Šniūraičių bendruomenė“ informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)