2020 m. gegužės 31 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio ligoninėje švelninamas karantino režimasSpausdinimo versija

Atsižvelgiant į švelninamas karantino sąlygas šalyje, Radviliškio ligoninėje nuo gegužės 18 d. taip pat švelninamas karantino režimas.

Jau atnaujintos planinės operacijos, planinis guldymas į Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių, planinės ambulatorinės konsultacijas ir diagnostinės procedūros Konsultacinėje poliklinikoje pagal suderintus ir patvirtintus sveikatos priežiūros paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planus.

Ambulatorinės medicinos reabilitacijos paslaugos, dienos stacionaro paslaugos, profilaktiniai sveikatos patikrinimai ir prevencinių programų vykdymas dar atidedamas iki baigsis karantinas.

Lankyti bus galima tik mirštančius ligonius gydančio gydytojo leidimu

Ligoninei, kaip ir kitoms asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, taikomi griežti infekcijų kontrolės reikalavimai, todėl ir toliau bus draudžiamas pacientų lankymas. Bus leidžiama aplankyti tik mirštančius ligonius gydančio gydytojo leidimu, suderinus su skyriaus vedėju arba l. e. p. direktoriaus pavaduotoja medicinai. Su mirštančiu pacientu atsisveikinti leidžiama paciento gydymo stacionare ligos istorijoje, kaip paciento atstovas / atstovai, įrašytiems asmenims ir artimiems giminaičiams: paciento sutuoktiniui, sugyventiniui (partneriui), paciento tėvams (įtėviams), paciento vaikams (įvaikiams), broliams ir seserims. Leidimas atsisveikinti su pacientu išduodamas vienam kartui kiekvienam aukščiau išvardytam asmeniui. Atsisveikinti su mirštančiu pacientu leidžiama tik po vieną asmenį, kuris, prieš įleidžiant jį į skyrių, privalo palikti rūbus rūbinėje, užsidėti vienkartinę kaukę, dezinfekuoti rankas.

Sušvelninta pacientų palydėjimo tvarka

Karantino metu jau bus galima esant būtinybei lydėti pacientą ne daugiau kaip vienam lydinčiam asmeniui į Priėmimo–skubiosios pagalbos skyrių pro pagrindinį įėjimą, skirtą teikti būtinosios medicinos pagalbos paslaugas pacientams, kuriems neįtariama COVID-19 infekcija. Lydintysis asmuo ir pacientas privalo dėvėti kaukę.

Visiems lankytojams / palydovams, prieš įleidžiant į skyrių, bus matuojama temperatūra. Karščiuojantys lankytojai / palydovai į ligoninę neįleidžiami.

Į Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus Izoliacinio bloko palatas lydėti paciento ir toliau nebus leidžiama dėl galimo koronaviruso infekcijos įtarimo.

Jau priimami siuntiniai visų skyrių pacientams

Švelninant karantino sąlygas, priimami siuntiniai visų skyrių pacientams, besigydantiems stacionare. Siuntiniai priimami nustatytomis valandomis: darbo dienomis nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 17 val. iki 19 val., savaitgaliais nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 17 val. iki 18 val. Siuntiniai priimami prie įėjimo į ligoninės rūbinę (pagrindinis įėjimas į ligoninę). Ant siuntinio prašome nurodyti paciento vardą, pavardę, skyrių. Perduoti galima maisto produktus, nealkoholinius gėrimus, reikiamus vaistus, higienos priemones, supakuojant juos viename sandariame švariame plastikiniame maišelyje, kuris prieš patenkant į skyrių privalomai bus dezinfekuojamas iš išorės. Nesandarūs, nešvarūs, netvarkingi siuntiniai nebus priimami.

Iki karantino pabaigos ligoninės administracijoje klientai ir toliau bus aptarnaujami nuotoliniu būdu.

VšĮ Radviliškio ligoninės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)