2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Eglių ir Ąžuolų gatvių, Daukanto gatvės ir Marcinkevičiaus gatvės rekonstrukcija

 

Projekto pavadinimas „Radviliškio miesto Eglių ir Ąžuolų gatvių, Daukanto gatvės ir Marcinkevičiaus gatvės rekonstrukcija“
Projekto vykdytojas Radviliškio rajono savivaldybės administracija
Projekto partneriai -
Paramos suma 2 328 318,13 Lt
Paramos šaltinis Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo VP2-4.4-SM-02-R priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra“
Projekto vykdytojo lėšos Radviliškio rajono savivaldybės administracija (109 711,33 Lt)
Projekto vertė 2 438 029,46 Lt
Projekto vykdymo laikas Įgyvendinimo pradžia – 2009 m. gruodžio 1 d.
Įgyvendinimo pabaiga – 2011 m. sausio 31 d.

2011 m. sausio 18 d. įvyko projekto „Radviliškio miesto Eglių ir Ąžuolų gatvių, Daukanto gatvės ir Marcinkevičiaus gatvės rekonstrukcija“ metu rekonstruotų objektų apžiūra. Po jos komisijos atstovai rinkosi į Savivaldybės (Aušros a. 10, Radviliškyje) didžiąją salę, kurioje vyko pripažinimo tinkamais naudoti komisijos posėdis ir projekto pristatymas spaudos atstovams.

Projekto tikslas ir esmė

Pagrindinis projekto tikslas – plėtoti transporto infrastruktūrą, formuoti reikiamo pralaidumo ir patikimumo susisiekimo infrastruktūros tinklą. Įgyvendinus projektą buvo rekonstruotos Marcinkevičiaus, Daukanto, Ąžuolų gatvės ir dalis Eglių gatvės Radviliškio mieste, buvusios prastos būklės ir neužtikrinusios saugaus ir ekonomiškai naudingo automobilių eismo, o dėl neįrengtų šaligatvių – pėsčiųjų saugumo kelyje.

Gatvių rekonstrukcija apėmė šias veiklas:

  • Eglių ir Ąžuolų g.: gatvių atkarpos su žvyro danga asfaltavimas ir susidėvėjusios asfalto dangos keitimas (645 m, 6 m pločio), šaligatvių ir nuovažų įrengimas, lietaus kanalizacijos įrengimas.
  • Daukanto g.: gatvės su žvyro danga asfaltavimas (~500 m, 3,5–4 m pločio), kelkraščių įrengimas, šviestuvų įrengimas.
  • Marcinkevičiaus g.: gatvės su žvyro danga asfaltavimas (487 m, 5,5 m pločio), šaligatvių ir nuovažų įrengimas, lietaus kanalizacijos įrengimas.

Įgyvendinus projektą ir patiesus naują asfalto dangą, rekonstravus gatves su žvyro ir susidėvėjusia asfalto danga, dėl geresnių eismo sąlygų ir greitesnio susisiekimo sumažės transporto priemonių eksploataciniai kaštai ir kelionėje praleisto laiko sąnaudos bei išaugs eismo saugumas. Įrengta lietaus kanalizacija užtikrins mažesnę aplinkos taršą ir lietaus vandens kelio konstrukcijai daromą žalą, o įrengti šaligatviai padidins pėsčiųjų saugumą bei pagerins gyventojų gyvenimo sąlygas.

Tikimasi, kad rekonstruotos gatvės užtikrins geresnį susisiekimą tiek miesto viduje, tiek ir su kitomis gyvenvietėmis bei prisidės prie viso regiono transporto infrastruktūros plėtros taip skatinant jo ekonominio potencialo augimą.

Projektą vykdė Radviliškio rajono savivaldybės administracija. Darbus vykdė UAB „Šiaulių plentas“, techninę projekto priežiūrą atliko UAB „Panevėžio miestprojektas“.

Rezultatai:

  • Nutiesti nauji ir rekonstruoti esami automobilių keliai (savivaldybių keliai ir gatvės) – 1,63 km.
  • Kelionės laiko  pokyčio rodiklį bus galima apskaičiuoti praėjus metams po projekto įgyvendinimo.

Daugiau informacijos apie projektą – Gintaras Pilypas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjas, tel.: (8 422) 69 138, 8 686 54 654, el. p. gintaras.p@radviliskis.lt, adresas – Aušros a. 10, 82196 Radviliškis.

Paskutinis atnaujinimas: 2013-10-14 11:42:22
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)