2022 m. gegužės 26 d., ketvirtadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio miesto Žaliosios, Kovo 11-osios ir dalies Alytaus gatvių rekonstrukcija

Radviliškio miesto Žaliosios, Kovo 11-osios ir dalies Alytaus gatvių rekonstrukcija

Projekto pavadinimas „Radviliškio miesto Žaliosios, Kovo 11-osios ir dalies Alytaus gatvių rekonstrukcija“ (projekto kodas Nr. VP2-4.4-SM-02-R-61-026)
Projekto vykdytojas Radviliškio rajono savivaldybės administracija
Projekto partneriai -
Paramos suma 2 445 204,03 Lt
Paramos šaltinis Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra“ įgyvendinimo VP2-4.4-SM-02-R priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra“.
Projekto vykdytojo lėšos Radviliškio rajono savivaldybės administracija (115 219,04 Lt)
Projekto vertė 2 560 423,07 Lt
Projekto vykdymo laikas Įgyvendinimo pradžia – 2011 m. liepos 22 d.
Įgyvendinimo pabaiga – 2014 m. rugsėjo 30 d.

Projekto tikslas ir esmė

Pagrindinis projekto „Radviliškio miesto Žaliosios, Kovo 11-osios ir dalies Alytaus gatvių rekonstrukcija“ tikslas – rekonstruoti ir modernizuoti dabartinę Radviliškio miesto vietinės reikšmės automobilių kelių tinko būklę, pritaikant gatves augančiam eismo intensyvumui ir mažinant neigiamą transporto priemonių poveikį aplinkai.

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga buvo numatyta 2014 m. spalio 31 dieną, tačiau projektas jau baigtas įgyvendinti 2014 m. sausio mėn. Projekto įgyvendinimo metu rekonstruotos Radviliškio miesto Žaliosios, Kovo 11 – osios ir dalis Alytaus gatvių, viso 1,35 km. Dėl rekonstrukcijos pagerėjo eismo sąlygos, o tai turės įtakos trumpesniam kelionės laikui, mažesniems kaštams, bei mažės aplinkos tarša. Radviliškio rajono savivaldybė neturėjo pakankamai finansinių išteklių tam, kad galėtų projektą numatyta apimtimi įgyvendinti vien savo lėšomis, todėl, norint pasiekti maksimalią naudą regionui ir gyventojams, projektui buvo būtinas finansavimas iš ES struktūrinių fondų.

Rekonstruotos gatvių atkarpos jau užtikrina geresnį susisiekimą miesto viduje, tiek ir su kitomis gyvenvietėmis bei prisideda prie viso regiono transporto infrastruktūros plėtros taip skatinant jo ekonominio potencialo augimą. Įgyvendinus projektą ir rekonstravus gatvių atkarpas su žvyro danga, patiesiant naują asfalto dangą, dėl greitesnio susisiekimo sumažėjo transporto priemonių eksploataciniai kaštai ir kelionėje praleisto laiko sąnaudos bei išaugo eismo saugumas.

Rezultatai ir tęstinumas:

  • Nutiesti nauji ir rekonstruoti esami automobilių keliai (savivaldybių keliai ir gatvės) – 1,35 km

Radviliškio rajono savivaldybės administracija sudarys projekto metu sukurtų rezultatų tolesniam naudojimui reikalingas finansines prielaidas – projekto metu rekonstruotas turtas bus išlaikomas iš Radviliškio rajono savivaldybės biudžeto lėšų ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų. Tinkamą rekonstruotų gatvių eksploatavimą užtikrins Viešųjų pirkimų įstatymo nustatyta tvarka Radviliškio rajono savivaldybės administracijos skelbiamą gatvių priežiūros paslaugų teikimo konkursą laimėjusi įmonė. Technologinį projekto tęstinumą užtikrins rangos darbų metu naudotos modernios technologijos ir medžiagos. Projekto metu sukurtas turtas 5 metus po projekto užbaigimo nebus perleistas, įkeistas, ar kitokiu būdu nebus suvaržytos daiktinės teisės į šį turtą.

Daugiau informacijos apie projektą – Gintaras Pilypas, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vedėjas, tel.: (8 422) 69 138, 8 686 54 654, el. p. gintaras.p@radviliskis.lt, adresas – Aušros a. 10, 82196 Radviliškis.

Paskutinis atnaujinimas: 2014-01-15 15:28:19
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)