2019 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio neįgalieji Bauskės sporto šventėjeSpausdinimo versija

Liepos 27 dieną dvylika Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkų dalyvavo Bauskės jubiliejinėje 15-oje neįgalių žmonių sporto šventėje. Lietuvai atstovavo penkios komandos: Pakruojo rajono neįgaliųjų draugija, Pasvalio rajono neįgaliųjų draugija, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugija, Kuršėnų sporto klubas „Atgaiva“ ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda. Varžybos vyko Bauskės miesto stadione, nuo karščio sportininkus gaivino retkarčiais užeinantys lietaus debesys ir švelnus vasariškas vėjelis.

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai pelnė 18 medalių: 8 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos. Kaip jau įprasta, gerai sekėsi radviliškiečiams bočios žaidėjams. Šį kartą moterys (Birutė Tamonienė, Vanda Astrauskienė ir Gitana Čepienė) užėmė antrąją vietą, o vyrai – Stasys Astrauskas, Česlovas Turčinskas ir Petras Rudžianskas – tapo čempionais.

Be šių medalių B. Tamonienė tapo čempione smiginio rungtyje, o baudinių spyrių į futbolo vartus rungtyje užėmė antrąją vietą. Č.Turčinskas nepralenkiamas buvo 30 m bėgimo rungtyje, S. Astrauskas geriausiai sumetė baudas, „kopėčių“ rungtyje užėmė antrąją vietą, o mėtant strėlytes pelnė bronzos medalį. P. Rudžianskas smiginio rungtyje užėmė antrą vietą. Gintautas Zakšauskas į namus parsivežė du aukso ir vieną sidabro medalį. Angelė Šimatonienė pelnė tris trečiąsias vietas: šaudymo, baudų metimo į krepšį ir futbolo baudinių rungtyse. Šaudymo rungtyje gerai sekėsi ir Mariui Matuzevičiui. Vyrų grupėje jis užėmė antrąją vietą. Irena Vilniuvienė čempione tapo 30 metrų bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse.

Pasibaigus varžyboms renginio organizatoriai visiems lietuviams, dalyvavusiems sporto šventėje, pasiūlė nemokamai aplankyti Bauskės pilį. Pilis pritaikyta ir žmonėms su negalia. Visiems labai patiko ekspozicijos pilyje ir vaizdingos Bauskės apylinkės.

Sporto šventei pasirengta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.

Irena Vilniuvienė,
Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)