2020 m. lapkričio 25 d., trečiadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Radviliškio rajono savivaldybės ir administracijos vadovai pakviesti į „Auksinių krivūlių“ apdovanojimo ceremonijąSpausdinimo versija

Spalio 10-oji – Vietos savivaldos diena. Šia proga Lietuvos savivaldybių asociacija jau 15 metus iš eilės tradiciškai  organizuoja svarbiausius šalies savivaldos apdovanojimus - „Auksines Krivūles“.

Radviliškio rajono savivaldybės atstovai  per penkiolika šių apdovanojimo gyvavimo metų ant scenos  atsiimti apdovanojimo – „Auksinės krivūlės“ – lipo  šešis kartus. Rajono savivaldybių kategorijoje visoje Lietuvoje Radviliškio rajono savivaldybei lygių nėra. Radviliškio rajono savivaldybę apdovanojimų skaičiumi lenkia  tik Kauno miesto savivaldybė.

Šiais metais Lietuvos savivaldybių asociacija, organizuodama svarbiausiųjų  savivaldos apdovanojimų ceremoniją, atsižvelgė į sudėtingą epidemiologinę situaciją ir nusprendė  į apdovanojimų ceremoniją  pakviesti tik apdovanojimus teikiančius ir apdovanojimus gaunančius asmenis. Kvietimas dalyvauti šiame garbingame renginyje  pasiekė ir Radviliškio rajono savivaldybę.

Kaip sako Antanas Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės meras, į apdovanojimą teikiančiuosius tikrai nepretenduojama, lieka tik antroji – apdovanojimą gaunančiųjų – kategorija.  „Su didžiuliu jauduliu į ceremoniją vykstame drauge su  Savivaldybės administracijos direktore Jolanta Margaitiene, nes kviečia tik du asmenis, ir paslapčia viliamės, kad kažką  parvešime namo, į Radviliškį“, – sakė jis.

Lietuvos savivaldybių asociacija  tiesiogiai transliuos  „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų ceremoniją Lietuvos savivaldybių asociacijos Facebook paskyroje. Kviečiame visus žiūrėti!

Pradžia – spalio 9 d. (penktadienį) 17 val. Apdovanojimų ceremonija vyks Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje Vilniuje.

Šiemet laureatams pirmą kartą bus įteikti skulptoriaus Ramūno Almino autoriniai kūriniai. Juos laureatams tradiciškai įteiks visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai.

„Krivūlė – ne tik išmintingo valdymo, bet ir bendruomenės sutelkimo simbolis, ji buvo perduodama iš rankų į rankas, kol žmonės sužinodavo apie rengiamą sueigą. Norėjau išlaikyti šią bendruomeniškumo prasmę ir kartu naująjį apdovanojimą sukurti abstraktesnį, suteikiant jam savarankiško ir šiuolaikinio meno kūrinio skambesį,“ – sako naujojo apdovanojimo autorius R. Alminas.

Radviliškio rajono savivaldybė yra gavusi šešias „Auksines krivūles“: 2011 metais įteiktos net trys „Auksinės krivūlės“: už teisingas permainas šilumos ūkyje – Energetikos ministerijos teikimu, už kultūros puoselėjimą – Kultūros ministerijos teikimu, už tautos istorinės atminties saugojimą ir puoselėjimą – Žemės ūkio ministerijos teikimu;  2009 metais „Auksinę krivūlę“ Radviliškio rajono savivaldybei skyrė Lietuvos savivaldybių asociacija ir LR Krašto apsaugos ministerija už nuoširdų bendradarbiavimą ir karybos paveldo puoselėjimą; 2008 m. gauta „Auksinė krivūlė“ už sėkmingą kultūrinio objekto pritaikymą turizmo reikmėms (taip įvertintas įgyvendintas projektas „Burbiškio dvaro sodybos infrastruktūros plėtros ir pritaikymo viešiems turizmo poreikiams“, apdovanojimui šioje kategorijoje Radviliškio rajono savivaldybę pristatė Ūkio ministerija); 2006 metais organizuotuose „Auksinės krivūlės“ apdovanojimuose Radviliškio rajono savivaldybė Susisiekimo ministerijos teikimu gavo „Auksinę krivūlę“ nominacijoje „Už geležinkelių tradicijų puoselėjimą“.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)