2021 m. vasario 26 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sveikata
Tinkamiausias metas skiepytis nuo erkinio encefalito – dabar!

Pavasaris ne už kalnų, o atšilus orams, suaktyvėja ir erkės. Viena dažniausių erkių platinama liga – erkinis encefalitas, kuris gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų, todėl svarbu tinkamai rūpintis savo sveikata ir imtis visų galimų prevencijos priemonių. Viena iš efektyviausių prevencinių priemonių – skiepai.

Skaityti toliau...
Kviečiame daugiau gyventojų išsitirti dėl COVID-19

Pagal laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planą ir leidus tam tikrą veiklą nuo vasario 15 d., prieš pradedant darbą kviečiame nemokamai išsitirti dėl COVID-19 ir taip apsaugoti ne tik save, bet ir klientus. Net jeigu nejaučiate jokių koronavirusui būdingų simptomų, Jūs galite sirgti besimptome forma ir taip platinti virusą kitiems.

Skaityti toliau...
Vakcinos. Ką turime žinoti ir kaip atskirti patikimą informaciją?

Dabartinė COVID-19 pandemija yra pasaulinė krizė, turinti milžinišką neigiamą poveikį žmonių sveikatai, socialiniam ir ekonominiam gyvenimui. Bandant ją suvaldyti, pasitelkiamos ne tik tokios prevencinės priemonės kaip apsauginių priemonių dėvėjimas, socialinė distancija ir pan., bet ir pradėta vakcinacija nuo šios ligos. Pastaroji visuomenėje sukelia daug diskusijų ir klausimų.

Skaityti toliau...
Diskutuota apie skiepijimo nuo COVID-19 proceso organizavimą Radviliškio rajone

Sausio 28 d. Radviliškio rajono savivaldybėje diskutuota apie skiepijimo nuo COVID-19 organizavimą Radviliškio rajone. Pasitarime aptarta, kaip asmens sveikatos prižiūros įstaigos sudarinėja norinčiųjų skiepytis prioritetinių grupių sąrašus, diskutuota apie vieningos skiepytis pageidaujančių rajono gyventojų duomenų bazės sukūrimą, kalbėta apie būsimą švietimo darbuotojų, dirbančių kontaktiniu būdu, skiepijimą, skiepytis pageidaujančių asmenų tyrimo dėl antikūnių organizavimą.

Skaityti toliau...
Savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas

Mindaugas Pauliukas


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)