2019 m. gruodžio 7 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Sveikata
Radviliškiečiai mokėsi sveikos mitybos paslapčių

Lapkričio mėn. Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras suorganizavo „Skanios mitybos mokymus“ radviliškiečiams, kuriuos vedė subalansuoto maisto akademijos „Pirmas šaukštas įkūrėja“ Rita Šilenskienė.

Skaityti toliau...
Fraktalų piešimas – būdas pažinti save

Gruodžio 2-ąją Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras surengė kalėdinį fraktalų piešimo užsiėmimą. Kadangi užsiėmimų daug, o salė – tik viena, į pagalbą atskubėjo V. Kudirkos progimnazijos bendruomenė, kuri labai draugiškai sutiko „paskolinti“ savo patalpas. Užsiėmimą vedė sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja Brigita Paulauskienė.

Skaityti toliau...
Dažniausiai užduodami klausimai apie dantų priežiūrą

Dar vaikystėje tėvai mums įdiegė įprotį kasdien valytis dantis, todėl šis procesas atrodo toks įprastas, kad dažnai nesusimąstome, ar jį atliekame teisingai. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dantų valymas nereikalauja didelio išmanymo, bet jei nežinome pagrindinių taisyklių, tai turi įtakos mūsų dantų bei dantenų būklei.

Skaityti toliau...
Paminėta Pasaulinė diabeto diena

„Vienam lašely atspindys / Tikėjimas, Meilė, Viltis / Už laimę artimą mylėt / Ieškoti, džiaugtis, nugalėt.“ Šiais prasmingais žodžiais pradėta Pasaulinės diabeto dienos paminėjimo šventė, kurią organizavo Radviliškio rajono diabeto klubo „Likimas“ nariai.

Skaityti toliau...
Paprastai apie tuberkuliozę

Kas yra tuberkuliozė (TB)?

Tai infekcinė liga, kuri tarp žmonių plinta oru. Ją sukelia bakterija, kuri paprastai paveikia plaučius, tačiau taip pat gali paveikti ir kitas kūno dalis. Svarbiausias ir veiksmingiausias būdas išvengti tuberkuliozės plitimo – kuo greičiau nustatyti žmones, sergančius šia liga, ir užtikrinti, kad jie gautų visapusiškai tinkamą gydymo kursą.

Skaityti toliau...
Trečiasis lapkričio ketvirtadienis – Tarptautinė nerūkymo diena

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena! Ar žinojote, kad Tarptautinėje ligų klasifikacijoje (TLK) rūkymas priskiriamas prie psichikos ir elgesio sutrikimų naudojant tabaką?

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)