2020 m. birželio 5 d., penktadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus naujienos
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija – tarp inovatyviausių Lietuvos mokyklų

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokiniai Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir vasaros pradžią sutiko labai neįprastai. Kartu su savo mokytojais nuotoliniu būdu dalyvavo baigiamojoje projekto „Mano bendruomenė“ šventėje, kuri vyko Vilniuje Valstybės pažinimo centre. Visus mokslo metus vykęs projektas buvo skirtas pradinių klasių mokinių finansiniam raštingumui ugdyti ir stiprinti. Visus šventės dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.  

Skaityti toliau...
Informuojame apie ikimokyklinio ugdymo grupių veiklą vasaros laikotarpiu

Radviliškio rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupėse 2019–2020 mokslo metų ugdymo procesas baigiasi 2020 m. gegužės 29 d. ir vaikams prasideda ilgai lauktos vasaros atostogos. Atsižvelgiant į tėvų poreikius, žmogiškuosius ir finansinius išteklius, planuojamus remonto darbus, ikimokyklinio ugdymo grupių veikla švietimo įstaigose bus tęsiama ir vasaros laikotarpiu.

Skaityti toliau...
Informacija apie maisto davinių išdalijimą nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams

Gegužės 26 d. Vaižganto progimnazijoje pastebėjus netinkamos kokybės produktų (dešrelių) VšĮ „Bruneros“ dalijamuose maisto daviniuose nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams, VšĮ „Bruneros“ atstovai iš visų maisto davinių pašalino nekokybiškus produktus (dešreles), jie pakeisti kitais produktais (konservuotais mėsos ir daržovių produktais).

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės administracija skelbia Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkursą

Konkurso tikslas – plėtoti vaikų socializacijos ir poilsio galimybes.

Konkurso uždaviniai:

  • skatinti vaikus dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje, šios veiklos įvairovę, saviraiškos poreikių tenkinimą;
  • sudaryti sąlygas turiningai edukacinei veiklai.

Programos skirtos Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio organizavimui birželio–rugpjūčio mėnesiais.

Skaityti toliau...
Kviečiame dalyvauti konkurse į Radviliškio rajono savivaldybės finansuojamas studijų vietas ISM universiteto studijų programoje „Švietimo lyderystė“ 2020 m.

Įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės švietimo politikos ilgalaikius siekius, vienas uždavinių yra tobulinti esamų švietimo įstaigų lyderių vadovavimo kompetencijas ir pritraukti naujų lyderių į rajono ugdymo įstaigas. Radviliškio rajono savivaldybė, skirdama lėšų studijų vietų ISM universiteto studijų programoje „Švietimo lyderystė“ finansavimui, tikisi paskatinti aktyvų ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose dirbančių lyderių įsitraukimą kuriant aktyvią, bendradarbiaujančių, besidalijančių profesine patirtimi vadovų bendruomenę ir sprendžiant aktualias Radviliškio rajono švietimo problemas.

Skaityti toliau...
Švietimo lyderystės programa Radviliškio rajone – turėsime tokią visuomenę, kiek į ją investuosime

Šiandien, gegužės 27 d., Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Dalius Misiūnas pasirašė susitarimą dėl programos „Švietimo lyderystė“ vykdymo Radviliškio rajone.

Skaityti toliau...
PRO MEMORIA Antanui Lapinskiui

Po ilgos ir sunkios ligos Anapilin išėjo ilgametis dabartinės Šeduvos gimnazijos (anuo metu – Šeduvos vidurinės mokyklos) direktorius Antanas Lapinskis.

Skaityti toliau...
Pirmajame Lietuvoje interaktyviajame konkurse MUZIKA-@ – radviliškiečių pergalės

Karantinas nesutrukdė jauniesiems atlikėjams tobulėti ir gegužės 10 dieną Kauno 1-oji muzikos mokykla organizavo PIRMĄJĮ LIETUVOJE INTERAKTYVŲ jaunųjų muzikantų konkursą MUZIKA-@. Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 vaizdo pasirodymų, kuriuose gerbiama konkurso vertinimo komisija išvydo daugiau nei 600 jaunųjų konkurso muzikantų.

Skaityti toliau...
Pateiktos rekomendacijos mokykloms dėl paskutinio skambučio šventės

Šį penktadienį abiturientams baigsis mokslo metai. Tądien jiems nuskambės ir simbolinis paskutinis skambutis. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, suprasdamos mokyklų bendruomenės, ypač – mokinių, norą paminėti šią gražią šventę, parengė rekomendacijas, kaip reikėtų užtikrinti sveikatai saugią aplinką.

Skaityti toliau...
Informacija apie ugdymo organizavimą Radviliškio rajone nuo 2020 m. gegužės 18 d.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms, nuo gegužės 18 d. dalis vaikų, kurių tėvai pageidauja, grįš į Radviliškio rajono savivaldybės įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.

Skaityti toliau...
Lizdeikos gimnazijoje – renginiai, skirti Europos dienos savaitei

Lizdeikos gimnazijoje jau ne vienerius metus gyvuoja tradicija pirmąją gegužės savaitę minėti kaip Europos dienos savaitę. Gimnazijoje ir už jos ribų vyksta įvairūs su Europos Sąjunga susiję renginiai. Šiais metais susidariusi situacija pakoregavo lizdeikiečių planus, tačiau kai kurie renginiai persikėlė į virtualią erdvę, ir tradicija buvo išsaugota.

Skaityti toliau...
Nustatyta, kaip turės dirbti nuo pirmadienio duris atversiančios mažųjų ugdymo grupės

Nuo gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Tai reiškia, kad mažųjų ugdymas galės būti organizuojamas ne tik nuotoliniu būdu, bet ir įstaigose. Svarbu tai, kad, siekiant užtikrinti saugią aplinką ir vaikams, ir įstaigų personalui, bus privaloma laikytis nustatytų infekcijos plitimo prevencijos reikalavimų.

Skaityti toliau...
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena Pociūnėliuose

Gegužės 7-oji – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, primenanti 40 metų (1864-1904) trukusį lietuviškos spaudos draudimą. Carinės valdžios bandymas XIX a. II pusėje-XX a. pr. sunaikinti lietuvišką žodį, spaudą, knygą, kalbą nepavyko. Lietuviai, nenustoję spausdinti ir platinti knygų, vykdę aktyvią knygnešystės veiklą, įrodė, kad yra brandi tauta, mylinti laisvę, gerbianti knygą.

Skaityti toliau...
Pociūnėliečiai - respublikinės fotografijų parodos „Gražiausias žodis – MAMA“ dalyviai

Artėjant Motinos dienai, Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius organizavo respublikinę virtualią fotografijų parodą „Gražiausias žodis – MAMA“. Parodos tikslas – skatinti vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, meninę raišką, jų tėvų ir pedagogų socialinę partnerystę.

Skaityti toliau...
Patvirtintos rekomendacijos, kaip abiturientams saugiai laikyti egzaminus

Švietimo, mokslo ir sporto ministras patvirtino rekomendacijas, gautas iš Sveikatos apsaugos ministerijos dėl brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo karantino sąlygomis.

Skaityti toliau...
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Antanas Čepononis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)