2021 m. gegužės 8 d., šeštadienis
  
Radviliškio rajono savivaldybės
administracija
Biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registras
Įstaigos kodas 188726247
Aušros a. 10, 82196
Radviliškis
Tel. (8 422) 69 003, faksas (8 422) 69 000
El. paštas - informacija@radviliskis.lt
Tarpinstitucinis pasitarimas tarp švietimo, socialines, sveikatos priežiūros paslaugas šeimai ir vaikui teikiančių institucijų/organizacijųSpausdinimo versija

Balandžio pabaigoje įvyko aktualus tarpinstitucinis pasitarimas tarp švietimo, socialines, sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių institucijų/organizacijų bei Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Radviliškio rajone. Įvykusio pasitarimo tikslas buvo sutelkti  bendram, kryptingam, efektyviam darbui socialinių, sveikatos priežiūros paslaugų įstaigas, švietimo pagalbos teikėjus dirbančius su šeimomis ir vaikais bei išanalizuoti visoms šalims aktualias esamas tarpinstitucinio bendradarbiavimo spragas.

Tarpinstitucinio pasitarimo metu kalbėta apie pagalbą gerinant tarpinstitucinį bendradarbiavimą tarp socialines, sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių organizacijų, ugdymo įstaigų, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos, dėl savalaikės ir individualizuotos institucinės pagalbos suteikimo šeimoms ir vaikams. Buvo aptartos ir probleminės situacijos, tikslingo ir efektyvaus bendradarbiavimo gairės tarp šių institucijų, savalaikė problemų iškėlimo būtinybė ir institucinis informavimas apie kylančius sunkumus bei bendrų sprendimų paieškos galimybės.

Pasitarime dalyvavo Lena Skriptienė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė (TBK); Larisa Paurienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Radviliškio rajone; Rita Pranė Vilimaitė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro direktorė; Milda Mockaitytė-Cicilionienė, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro Paramos šeimai tarnybos vedėja socialinėms paslaugoms; Vilma Tikuišienė, Radviliškio pagalbos šeimai centro direktorė; Virginija Jasiūnienė, Radviliškio r. greitosios medicinos pagalbos centro l. e. direktoriaus pareigas; Skaidrė Armonienė, Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro laikinai einanti direktorės pareigas visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė; Irena Janušonienė, VšĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė; Privačios šeimos klinikos „Kristivita“ administracija; UAB „MediCA klinika“, Radviliškio skyriaus administracija; Radviliškio rajono ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijų pirmininkai, šių komisijų nariai, švietimo pagalbos specialistai (psichologai, socialiniai pedagogai, specialieji pedagogai, logopedai). Norėtųsi, kad ir kitos rajono sveikatos priežiūros paslaugas šeimai ir vaikui teikiančios įstaigos įsijungtų ir aktyviau dalyvautų aktualių klausimų sprendime, kurie susiję su sveikatos priežiūros paslaugų šeimai ir vaikui analize, šių paslaugų teikimo plėtojime, tarpinstitucinio bendradarbiavimo skatinime. 

Tarpinstitucinio pasitarimo metu buvo pristatytas Radviliškio rajono savivaldybės paslaugų, skirtų  šeimai ir vaikui žemėlapis 2021 m. Pasitarimo dalyviai informuoti apie paslaugų atnaujinimo terminus, susipažinimo su jomis galimybėmis. Buvo pristatyti teisės aktai, kurie akcentuoja sveikatos, socialinę, švietimo  pagalbą vaikui ir šeimai. Pasitarimo dalyvių buvo paprašyta atkreipti didelį dėmesį į emocinės pagalbos vaikui, jaunimui, tėvams, moterims, vyrams, suaugusiems telefonų linijų sklaidą savo įstaigų tinklalapiuose bei kitose informacinės sklaidos priemones.

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

Facebook
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
komentarų nėra
Atgal
Radviliškio rajono savivaldybės meras

Vytautas Simelis


Gyventojų priėmimas
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. paštą ir gaukite mūsų naujienas pirmieji:

(Informaciją apie Jūsų
asmens
duomenų tvarkymą
rasite
interneto svetainės
Privatumo politikoje)